League of Legends League of Legends Haberleri

Neos, Galakticos’a transfer oldu

Kısa bir süre önce Beşiktaş Esports’tan ayrılan genç nişancı Neos, Galakticos’a transfer oldu.

Geçtiğimiz mevsim Beşiktaş Esports Akademi’ye transfer olan Neos, burada iyi bir performans sergiledi. HolyPhoenix’in arkasında akademi takımının nişancısı olan oyuncu takımıyla birlikte önemli işlere imza attı. Geçtiğimiz günlerde takımdan ayrıldığını açıklayan ismin hangi ekiple anlaşacağı merak ediliyordu. Bugün yapılan açıklamaya göre genç nişancının sıradaki durağı belli oldu. Neos, Galakticos’la anlaşma sağladı.

Kariyerinde Yükselme Ligi ve Akademi Ligi’nde mücadele eden oyuncu stabil oyunu ve başarılı mekanikleriyle iyi performanslar sergiledi. Beşiktaş Esports Akademi geçtiğimiz mevsim normal sezonda 12 galibiyet 6 mağlubiyet alarak playofflara kalmayı başardı. Playofflarda 1907 Fenerbahçe Espor’la eşleşen ekip rakibini zorladı ancak turu geçemedi. Seriyi 3-2 kaybeden BJK turnuvaya veda etti. Neos’un alt koridordaki stabil oyunu takımın yarı finale kadar çıkmasında önemli bir etken oldu.

Neos bu mevsime de Beşiktaş Esports kadrosunda başladı ve takım bu zamana kadar çıktığı 14 maçta 7 galibiyet 7 mağlubiyet gördü. Beşiktaş, Akademi Ligi’nde 6. sırada yer alıyor. Neos’un takımdan ayrılmasıyla kadrosuna Prime ve Destiny’yi transfer etti. Neos’un Galakticos’ta as kadroda yer alıp almayacağı ise henüz belli değil ancak oyuncunun hafta sonu oynanacak maçlarda Ruvelius yerine Vadi’ye inmesi bekleniyor.

VFŞL’de transfer sezonunun son saatleri hızlı geçti ve birçok transfer yapıldı. Galakticos’un Ruvelius yerine transfer yapmasının ardından takımın oyun planında da değişiklikler olabileceğini söyleyebiliriz. Bakalım Galakticos yeni transferiyle birlikte nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir