League of Legends League of Legends Haberleri

NilleNalley, Galakticos’tan ayrıldı

Riot Games kontrat veri tabanına göre Galakticos’un üst koridor oyuncusu NilleNalley, takımdan ayrıldı.

Kurulduğu günden bu yana iyi oyuncularla anlaşan Galakticos bir türlü beklenen başarıyı yakalayamadı. Özellikle geçtiğimiz mevsim kağıt üstünde güçlü bir kadrou kuran ekip Ruvelius’un ceza almasıyla başarısız bir mevsimi gerisinde bıraktı. Yaz Mevsimi’nde ise daha düşük bütçeli bir kadro kuran ekip play-offlara katılamadı. Normal sezonun son bulmasıyla Galakticos’un üst koridoru NilleNalley takımdan ayrıldı.

Finlandiyalı üst koridor kariyerinde büyük bir takım forması giyemedi. Daha çok yerel liglerde mücadele eden oyuncu VFŞL’ye ilk geldiği dönemde bir hayli yetersizdi. Ligin en iyi üst koridorları Armut, Untara ve Ragner gibi isimlere karşı iyi oyunlar sergileyemeyen NilleNalley, normal sezonun yarısına kadar takımına büyük bir fayda sağlayamadı. Mevsimin sonlarına doğru performansında iyileşmeler gözükse de bu Galakticos’a yetmedi. Takım son 2 haftada NilleNalley yerine Creation’ı oynattı.

NilleNalley bu mevsim 14 maça çıktı. 4 galibiyet 10 mağlubiyet gören üst koridor 4 kez Kennen oynadı. Kennen oynadığı oyunların sadece birini kazanmayı başaran isim şampiyonla 1.1 KDA tutturdu. Üst koridorun bu mevsim en iyi oynadığı maç şüphesiz Dark Passage mücadelesi oldu. 7/0/0’lık Fiora performansıyla maçı taşımaya başaran oyuncu o mücadele dışında etkileyici bir oyun ortaya koyamadı.

Galakticos gelecek mevsim Creation ve Neos’u kadroda tutarak yeni ormancı, orta koridor ve destek transfer edebilir. Bakalım takımın gelecek mevsim kadrosu nasıl şekillenecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir