League of Legends League of Legends Haberleri

NilleNalley, Galakticos’a transfer oldu

Galakticos Riot Games kontrat veritabanına göre gelecek mevsim için üst koridor NilleNalley ile anlaştı.

Geçtiğimiz mevsim kağıt üstünde harika bir kadro kuran Galakticos beklenenin aksine çok kötü bir mevsim geçirdi. Ruvelius’un ceza almasıyla takımdaki bütün dengeler bozuldu ve bunun sonucunda takım, ligi Bursaspor’un üstünde 9. sırada tamamladı. Ligin son haftalarına akademi kadrosuyla çıkan ekibin önümüzdeki mevsim nasıl bir kadro kuracağı merakla bekleniyordu. Ruvelius’u kadroda tutan Galakticos, Trix ve xKenzuke’yi transfer etti. Takım Riot Games kontrat veritabanına göre üst koridor için NilleNalley ile anlaştı.

NilleNalley ismini duyurma fırsatı yakalayamamış, genç bir üst koridor. 18 yaşındaki oyuncu Finlandiya doğumlu. Profesyonel oyunculuk kariyerine geçtiğimiz sene başlayan üst koridor ilk olarak Black Lion forması giydi. ESLM’de mücadele eden ekip ligi 4. sırada bitirdi. Ardından BIG’e transfer olan Finlandiyalı burada birçok turnuvaya katıldı. Oyuncu BIG formasıyla kendinden bahsettirmeye başladı.

Üst koridorun son durağı Copenhagen Flames oldu. NilleNalley CPHF ile Danimarka Ligi’nde mücadele etti. Takım normal sezonu lider tamamladı ancak playoff finalinde Hobro Vikings’e mağlup olup turnuvayu 2. sırada tamamladı. NilleNalley hakkında fazla bir bilgi yok. Kariyerinin başında olması genç oyuncunun başarıya aç bir mental yapıda olduğunu gösteriyor. Galakticos’un ihtiyacı olan da bu olabilir. Ruvelius ve Trix gibi deneyimli oyuncuların yanına başarıya aç gençlerin transfer edilmesi takım içi iletişimde etkili olabilir.

Galakticos geçtiğimiz mevsime kıyasla kağıt üstünde biraz daha güçsüz bir kadro kuracak gibi gözüküyor. Bakalım takım nasıl bir performans sergileyecek ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir