League of Legends League of Legends Haberleri

Norskeren, ismini Tore olarak değiştirdi

Splyce forması giyen Norveçli destek Norskeren, gelecek mevsim Tore ismiyle mücadele edecek.

Uzun süre Avrupa’nın en çok eleştirilen desteklerinden biri olan Norskeren, Splyce’ın güvenini boşa çıkarmadı ve burada gayet iyi performanslar sergiledi. Kobbe ile iyi bir ikili olan isim takımıyla Worlds’e katılmayı başardı. Kariyerinin başından beri Norskeren ismiyle karşımıza çıkan oyuncu gelecek mevsim için ismini değiştirme kararı aldı. Splyce forması giyen Norveçli destek gelecek mevsimden itibaren Tore ismiyle karşımıza çıkacak.

Kariyerine amatör takımlarda başlayan Norskeren, NDurance Gaming, mousesports, Dream Team, Distrikt, Millenium, Schalke 04, Team ROCCAT ve Splyce formaları giydi. Kariyerinin başında ligimizden tanıdığımız Energy, dünyaca ünlü oyuncular Caps ve Upset gibi isimlerle birlikte oynayan Norskeren NA CS, EU CS ve LEC gibi liglerde mücadele etti.

2018 yılında Schalke 04 ile EU CS’i başarıyla tamamlayan oyuncu takımıyla LEC’e yükseldi ancak Schalke, Norskeren’i takımdan yolladı. Norveçli desteğin bir sonraki durağı Team ROCCAT oldu. ROCCAT ile LEC’de mücadele eden oyuncu burada 2 mevsim geçirdikten sonra Splyce ile anlaştı ve geçtiğimiz mevsime kadar burada forma giydi. Splyce ile Bölge Finalleri neticesinde Worlds’e katılmak için yeterli puanı toplayan oyuncu kariyerinde ilk kez bu yıl Worlds’e katılma başarısı gösterdi.

Norskeren’in gelecek mevsim Splyce’ta kalıp kalmayacağı belli değil ancak oyuncu nereye giderse gitsin kariyerine bundan sonra Tore ismiyle devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir