Novachrono, Balkan takımlarından Zero Tenacity'e transfer oldu League of Legends League of Legends Haberleri

Novachrono, Balkan takımlarından Zero Tenacity’e transfer oldu

Beşiktaş Espor ile yolları ayrılan üst koridor oyuncusu Benjamin “Novachrono” Micic, Balkan Ligi EBL’de mücadele eden Zero Tenacity’e transfer oldu.

Ligimizde mücadele eden Beşiktaş Espor’a transferinden itibaren sansasyonel bir isim olmayı başaran Novachrono’nun yeni takımı belli oldu. Avusturyalı üst koridor oyuncusu, Balkan Ligi takımlarından Zero Tenacity’nin bünyesine katıldı.

Novachrono, Beşiktaş’ın olaylı oyuncularından birisi. Profesyonel oyuncuların, üst koridorun tekli dereceli performansı hakkındaki olumsuz eleştirileri daha lig başlamadan ortalığı kasıp kavurmaya başlamıştı. Birçok profesyonel oyuncu, Beşiktaş’ın Avusturyalı oyuncusunun gerçekten çok kötü bir tekli dereceli performansı sergilediğini söylüyordu. Bu izlenimlerin doğruluğunu anlamak için 2020 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin başlamasını beklememiz gerekiyordu.

Lig başladığında tüm gözler Novachrono’ya çevrilmişti. Bu sansasyonel ismin lig performansı oldukça merak ediliyordu. Kendisinin oyun kalitesi hakkında bizim bir şey söylememiz pek doğru olmaz fakat Beşiktaş’ın, ligin ilk 6 maçını üst üste kazanması, sansasyonel üst koridorun, o kadar da kötü bir oyuncu olmadığına işaret ediyordu.

Novachrono, Beşiktaş Espor ile birlikte toplam 10 resmi maça çıktı. Bu maçların ilk altısını kazansa da sonraki dördünü üst üste kaybetti. Takım, bu kötü gidişata dur demek için Avusturyalı oyuncuyu, daha bilindik, yerli bir isimle değiştirdi. Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya, takımın as oyuncusu haline gelirken Novachrono yedeğe çekildi. Bundan kısa bir süre sonra da takımdan ayrıldı.

Oyuncunun yeni takımı Zero Tenacity ise Balkan Ligi EBL’de mücadele ediyor. Kingsblade, KASAPINA, Apples, Namex, Vioreleeee’den oluşan kadrosuna Novachrono’yu da ekleyen takım, hali hazırda devam eden ligde beşinci sırada bulunuyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir