League of Legends League of Legends Haberleri

O şimdi asker: Stomaged

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nin en deneyimli oyuncularından Furkan “Stomaged” Güngör, yaptığı açıklama ile bugün askeri birliğine katılacağını duyurdu.

Stomaged bugün Twitter üzerinden paylaştığı gönderide, “Vatani görevimi yapmak üzere birazdan birliğime teslim olacağım. Şu an için SuperMassive’de yedek pozisyonundayım, askerde espor kariyerimi de düşünmek için çokça zamanım olacak.” dedi.

Geçtiğimiz mevsimi üçüncü sırada bitiren ve çeyrek finallerde fastPay Wildcats’e elenen Papara Supermassive beklentilerin altında bir mevsim geçirmişti. Organizasyonun, kadroda bazı değişikliklere giderek Yaz Mevsimi’nin 3. haftasında KaKAO ve Snowflower’ı kadrosuna kattı. Bu değişikliklerle Stomaged yedeğe çekilmişti. Böylelikle Papara SuperMassive’in güncel kadrosu Armut, KaKAO, Bolulu, Zeitnot ve Snowflower şeklinde oluşurken ekip çıktığı 2 maçı da kazanmasını bildi. Supermassive şu anda ligde 3 galibiyet 3 mağlubiyet ile 4. sırayı paylaşıyor.

Stomaged’in profesyonel kariyeri 2013 yılında HWA Gaming forması altında başlamıştı. League of Legends arenasına öncelikle üst koridor olarak başlayan oyuncu 2014 yılında ormana geçmişti. Always With Honor ve Ahraz Esports’tan sonra ilk takımına bu sefer ormancı olarak giden oyuncunun yolu 2016 yılında Supermassive’e düşmüştü.

Yıldızlar karması olarak kurulan ve Thaldrin, Naru, Achuu ve Dumbledoge’dan oluşan takımın ormancısı olarak görev almıştı. Yıllar geçti ve bu isimlerin her biri teker teker takımdan ayrıldı. Stomaged, takımda kalan tek orijinal üyeydi. Stomaged’in askerlik sonrası espor kariyerinin ne yönde ilerleyeceği halen merak konusu.

5Mid ekibi olarak Furkan “Stomaged” Güngör’e hayırlı tezkereler dileriz.

 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir