League of Legends

Olia, Bursaspor Esports’la yeniden anlaştı

Bursaspor Esports

Geçtiğimiz mevsimi Bursaspor Esports’la geçiren üst koridor Olia, takımla yeniden anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz mevsime baktığımızda Bursaspor Esports takım olarak kötü bir görüntü çizse de Olia bireysel olarak kendini göstermeyi başardı. Deneyimli oyuncu özellikle Yorick oyunlarında takımını galibiyete bir hayli yaklaştırdı. Yeni mevsime yeni bir kadroyla başlamak isteyen Bursaspor Esports tüm transferlerini açıkladı. Son olarak üst koridorunu da açıklayan ekip, geçtiğimiz mevsim takımda bulunan Olia ile yeniden anlaşıldığını duyurdu.

Olia, geçtiğimiz mevsime kadar Brolia ismiyle Vadi’de yerini aldı. 2015 yılından beri profesyonel sahnede bulunan üst koridor ilk olarak ZONE Esports forması giydi. Ardından Yükselme Ligi ekiplerinden Red Flag’le anlaşan oyuncu bir mevsimini burada geçirdi. Yine Yükselme Ligi ekiplerinden Orora’ya transfer olan oyuncu, takımıyla şampiyon olup Şampiyonluk Ligi’ne çıkmaya hak kazandı. Olia’nın bir sonraki mevsimki durağı Galakticos oldu. Takımıyla Şampiyonluk Ligi’nde playofflara kalan isim ligi 5. sırada bitirdi. Ardından yeniden Yükselme Ligi’ne dönen Olia, Victorius Ace bünyesinde oynadı ancak takım Şampiyonluk Ligi’ne çıkmayı başaramadı.

Bursaspor’a geçtiğimiz mevsimin başınd atransfer olan üst koridor bir süredir profesyonel arenadan uzaktı. Ses 1-2’lerde görüldüğü üzere mental olarak gayet pozitif olan oyuncunun sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda takım arkadaşlarıyla olan iyi ilişkileri net bir şekilde görülebiliyor. Neşeli oyuncunun gelecek mevsim sergileyeceği performans merak ediliyor.

Bakalım Bursaspor Esports gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.