League of Legends League of Legends Haberleri

Only35, İskandinav ligindeki ilk haftasında MVP seçildi

Dusty bünyesinde İskandinav ligi Dreamhack Nordic Championship’te oynayan Only35, ligin ilk haftasından 1 zafer ve 1 yenilgi ile ayrıldı.

En son Istanbul Wildcats’in bünyesinde bulunan genç destek oyuncusu lig başlamadan birkaç hafta önce İzlanda kuruluşlu League of Legends takımı Dusty ile anlaştığını duyurmuştu. 2 Şubat itibariyle yeni takımıyla ilk resmi maçına çıkan Only35 ne yazık ki Nordavind ile karşılaştığı mücadeleden zaferle ayrılamadı.

İbrenin sürekli değiştiği maçta her ne kadar Nexus kulelerini düşürecek kadar ilerlemiş olsalar da Nordavind, yaptığı başarılı takım savaşları ile oyunu tersine çevirip kazanmayı başardı. Yine de bu, Only35’in kötü bir hafta geçirdiğini söylememiz için yeterli olmaz çünkü sonraki maçı onun için oldukça iyi geçti.

Haftanın ikinci karşılaşmasında Atlando Esports’a karşı mücadele veren Dusty, ezici bir galibiyet aldı. Bu galibiyette temsilcimiz Only35’in payı oldukça büyüktü. Metanın en güçlü desteklerinden Leona’yı alan genç oyuncu, takım savaşlarında verdiği doğru kararlar ile performansından oldukça söz ettirdi. Öyle ki maç sonucunda 3/1/13’lük performansı ile maçın en değerli oyuncusu seçildi.

Türkiye olarak İskandinav oyuncuları ülkemizde görmeye alışığız. Touch, Atom, Energy, Achuu ve Taikki bu isimlerden birkaçı. Ülkemizden oralara giden ise pek bir isim yok. Umuyoruz ki temsilcimiz Only35 orada adından sıkça söz ettirecek bir performans sergiler. Kendisine başarılar diliyoruz.

Only35’in destek rolünde oynadığı Dusty, gelecek hafta Hillerod Esports ve Bifrost ile karşılaşacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir