League of Legends League of Legends Haberleri

Only35, İstanbul Wildcats’e transfer oldu

Son 1 yıldır 1907 Fenerbahçe Espor’un formasını giyen destek Only35, Riot Games kontrat veri tabanına göre İstanbul Wildcats’e transfer oldu.

Taraftarın sevdiği isimlerden biri olan Only35 bu mevsime iyi bir başlangıç yapamamıştı. 2019 Yaz Mevsimi’nde 3 maça çıkan Only35 takımıyla 2 mağlubiyet gördü. Ardından alt koridorda farklı ikililer denyen FB daha iyi sonuçlar alınca Only35’le oynamama kararı aldı. Bu haftaya kadar kadroda yedek olarak yer alan genç desteğin sözleşmesi dün feshedilmişti. Bunun üstüne oyuncunun nereye gideceği merak ediliyordu. Riot Games kontrat veri tabanına göre genç oyuncunun sıradaki durağı İstanbul Wildcats oldu.

Mevsim başında Luger’le yeniden aynı takımda yer alan oyuncunun geçtiğimiz senelere kıyasla daha iyi bir performans göstermesi beklendi. Luger’le birlikte Vadi’ye inme şansı yakalayamayan Only35, Hades’le birlikte çok iyi gözükmedi. Bunun üstüne yeni bir taktik uygulama kararı alan 1907 Fenerbahçe alt koridorda Luger-Hades, Bolulu-Hades ve Blue-Hades gibi ikililerle oynadı. Takım akademide ise geçtiğimiz mevsim Dark Passage forması giyen Nikola ile yoluna devam etti.

İstanbul Wildcats tarafında da alt koridorda kalıcı bir ikili bulunumadı diyebiliriz. Bu mevsim bir süre Unex-Algos iklisini deneyen ekip son maçta Joker-Unex ikilisini de denedi. Geçtiğimiz mevsim Eliwood’dan formayı kapan Algos ise beklenenin biraz altında kaldı. Bu transferle birlikte IW alt koridorunda Unex-Only35 ikilisini görmemiz muhtemel.

Bu transferle birlikte takımdaki destek sayısı yeniden 3’e çıktı. Only35, Algos ve Chibi bu mevsim takımda destek pozisyonunda yer alacak. Bakalım VFŞL formasını hangisi kapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir