League of Legends

Only35, NLC ekiplerinden Team Singularity’e transfer oldu

Ligimizde de forma giymiş destek oyuncusu Mehmet Emin “Only35” Aydın, NLC ligi ekiplerinden Team Singularity ile sözleşme imzaladı. Genç destek oyuncusu önümüzdeki mevsim Team Singularity için oynayacak.

Only35 ligimizde genç yaşlarında Team Turquality, Oyun Hizmetleri, Macro Maniacs, 1907 Fenerbahçe ve en son İstanbul Wildcats bünyesinde forma giymişti. 2o20 Bahar Mevsimi için Nordik Ligi ekiplerinden “Dusty” ile anlaşan destek oyuncusu, takımıyla beraber ligi 3. bitirmişti. Play-off’larda ise Vipers Inc ekibine 2-0 mağlup olmuşlardı.

O mevsimi 3. kapattıktan sonra takımdan ayrılan Only35 uzun süre takım bulamamıştı. Emin kısa süre önce ise Twitter hesabından Team Singularity formasını giyeceğini duyurdu. Team Singularity, Only35’in Dusty bünyesinde katılıp 3. oldukları Nordic Championship 2020 Bahar Mevsimi’nde turnuvanın galibi olmuştu.

Lig şampiyonu olmasından dolayı bu sene European Masters’a katılan Team Singularity ekibi grup aşamasında 0 galibiyet 6 mağlubiyet alarak turnuvaya veda etmişti. NLC’nin ilk sezonu başlamadan önce kadrosunda yapılanmaya gitmek isteyen Singularity yönetimi, takıma Flaxxish, Vrow, TakeSet, Only35 ve koç Torok’u transfer etti. Takımda tek değişmeyen isim ise sözleşme yenileyen ormancı Skude oldu. Ayrıca takımın üst koridor oyuncusu Flaxxish, daha önce ligimizde Beşiktaş Esports ve Galakticos forması giymişti.

Nordic Championship bu sene Birleşik Krallık ligi UKLC ile birleşti ve NLC ligi ortaya çıktı. Daha önceden bu liglerde oynayan Dusty, BT Excel, Fnatic Rising, Team Singularity, Nordavind gibi bir sürü takım artık bu büyük ligde mücadele edecek ve ödül havuzundan pay elde etmek için çabalayacak.

Hobileri müzik dinlemek ve espor olan sıradan birisi \m/.

1 Comment

  • m.cores 5 Haziran 2020

    Batuhan kardeşim, birden fazla sayıda ekip,kişi veya adetten oluşan bir grubu tanımlarken “bir sürü” yerine “birçok” kullanırsan hem Türkçemizi daha doğru kullanmış olursun hem de bahsettiğin her ne ise “sürüleşmiş” olmaz :) eline emeğine sağlık. haberlerini takip ediyoruz kal sağlıcakla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir