League of Legends League of Legends Haberleri

Origen kadrosunun bir kısmı belli oldu

Origen, Alphari, Nukeduck ve Sheriff’le anlaştı.

Bilindiği üzere xPeke’nin takımı Origen, Astralis tarafından satın alınmıştı. Bu yatırımla LEC başvurusu kabul alan takımın kadrosu yavaş yavaş belli oluyor. Kontrat veri tabanına girilen bilgiye göre Alphari, Nukeduck ve Sheriff Origen’le anlaştı. Misfits’ten ayrılan Alphari takım aradığını duyurmuştu. H2K’in franchise sistemine kabul edilmemesiyle Sheriff’in de takım aradığı biliniyordu. 3 oyuncunun da Avrupa’da bir takımla anlaşması bekleniyordu. Daha önce Yükselme Ligi’nde Beşiktaş forması giyen Sheriff, EU’nun gelecek vadeden nişancılarından birisi olarak görülüyor. Büyük umutlarla H2K’e gelen oyuncu pek bekleneni gösterememişti. 18 yaşındaki nişancıdan önümüzdeki senelerde beklenti yüksek. Üst koridor Alphari ise performansında bu sene az da olsa bir düşüş yaşadı. Başarılı oyuncunun da yeni organizasyonla potansiyelini tam olarak göstermesi bekleniyor. Nukeduck transferi takımın adeta bel kemiği oldu diyebiliriz. Deneyimli oyuncunun yetenekleri ve kariyeri ortada.

Yeni kadroda sadece orman ve destek rolleri belli değil. Önümüzdeki günlerde bu transferlerin de açıklanması bekleniyor. Takımın amacı ise yeni kadroyla eski günlerine dönebilmek.

1 Comment

  • mehmet 21 Kasım 2018

    Nukeduck ve Alphari kendi lanelerinde en iyilerden fakat Sheriff tutunamaz bu takımda.H2K çok kötü olduğu için çabalıyormuş gözüktü.Ayrıca takıntılı bir oyuncu.Örneğin solo que de bir oyuncu 1 maç çok kötü oynarsa ve başka maç gene aynı takıma gelirlerse bilerek oyun satan bir tip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir