League of Legends League of Legends Haberleri

Origen, üç yeni transferini duyurdu

Origen hakkında çıkan dedikodular resmiyet kazandı, takım Xerxe, Upset ve Destiny’yi kadrosuna kattığını duyurdu.

Xpeke tarafından kurulan Origen bir süre profesyonel sahneden kaybolsa da dönüşüyle yeniden en tepeye oynamaya devam etti. Önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran ekip geçtiğimiz yıl herhangi bir uluslararası turnuvaya katılım sağlayamadı ancak bir kez LEC Finali oynadı. Sezonun sona ermesiyle takımda köklü bir değişiklik yapıldı. Takım üç yeni oyuncusunu duyurdu. Xerxe, Upset ve Destiny, Origen’e transfer oldu.

Ligimizden de tanıdığımız Xerxe son zamanların yükselen yıldızları arasında yer alıyor. LEC’ye ilk transfer olduğu dönemler beri adından bahsettiren ormancı sürekli olarak gelişimini sürdürdü ve özellikle Splyce formasıyla çok iyi performanslar ortaya koydu. Son olarak Worlds’e de katılan ormancı sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldığını açıklamıştı. Çıkan dedikodulara göre Xerxe’nin Origen ile anlaşması bekleniyordu.

Upset ise Rekkles ile birlikte Avrupa’nın en iyi nişancıları arasında gösteriliyor. Bir süredir Schalke 04 forması giyen nişancı henüz uluslararası bir turnuvaya katılamadı. Origen’in bir diğer transferi ise OPL’den Destiny oldu. Son olarak MAMMOTH forması giyen destek takımıyla Worlds Ön Elemeleri’ne katılmış ancak bir üst tura yükselmeyi başaramamıştı.

Origen gelecek sezon için bir hayli iddialı bir kadro kurdu gibi gözüküyor. Alt koridor ikilisinin uyumunun nasıl olacağı takım performansındaki kilit nokta olabilir. Bakalım ekip gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir