League of Legends League of Legends Haberleri

OrigenSB, 2020 kadrosunu duyurdu

Circuito Tormenta 2020’de mücadele edecek olan OrigenSB, Myrwn, CRoNiiK, Kamikaze, Corvo ve Bolyy1’dan oluşan beşlisini duyurdu.

Avrupa League of Legends sahnesinin en önemli takımlarından Origen, bu yıl akademi takımı için Starbringer ile partnerlik anlaşması imzaladı. Bu sayede OrigenSB ismini alan ekip, İspanya ikinci ligi olan Circuito Tormenta 2020’de mücadele edecek. Bu zamana kadar sektöre oyuncular kazandırmış olan organizasyon bu stratejisini devam ettirecek gibi gözüküyor. Bugün yapılan açıklamaya göre takımın yeni sezon kadrosu belli oldu. Myrwn, CRoNiiK, Kamikaze, Corvo ve Bolyy1’dan oluşan beşli, OrigenSB ismiyle mücadele edecek.

Takımdaki hiçbir oyuncu herhangi bir yerde önemli tecrübeler edinmemiş. Tamamen çaylak ve gelecek vadeden isimler bir araya getirilmiş. Üst koridor Myrwn daha önce OKGG White formasıyla GG Series’de mücadele etti. GG Series, şampiyonun 1500 euro kazandığı küçük çaplı bir turnuva. Ormancı CRoNiiK ise geçtiğimiz mevsim Stormbringers ve Movistar Akademi formaları giydi. Bu ekiplerle GG Series ve Iberian Cup gibi turnuvalara katıldı ancak elle tutulur bir başarı elde edemedi.

OrigenSB orta koridoru Kamikaze de Stormbringers formasılya küçük çaplı turnuvalara katılım sağladı. Alt koridor ikilisinden Corvo, bir süre Myrwn ile aynı çatı altında oynadı. Son olarak Bolyy1 ise yine Stormbirngers kadrosundan geldi.

Takımdaki beş oyuncu da genç ve tecrübesiz. Bu da hırslı ve istekli olabilecekleri anlamına geliyor. Bakalım OrigenSB gelecek sezon neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir