League of Legends League of Legends Haberleri

OverActive Media, MAD Lions’ı satın aldı

Splyce ve Toronto Defiant gibi takımların sahibi olan OverActive Media, MAD Lions’ı satın aldı.

Espor sahnesinin önemli markalarından OverActive Media, İspanya Ligi’nin güçlü ekiplerinden MAD Lions’ı satın aldığını açıkladı. Splyce ve Toronto Defiant gibi takımların sahibi olan firma bu yatırımıyla birlikte mücadele ettiği oyun yelpazesini de genişletti. Yapılan anlaşmaya göre MAD Lions ekibinin FIFA, Counter Strike: Global Offensive, Fortnite, Brawl Stars ve Clash Rolaye takımları da OverActive Media tarafına geçti. Aynı zamanda Splyce Akademi ekibi olan Splyce Vipers oyuncularının MAD Lions adı altında mücadele edeceği açıklandı.

İspanya’nın köklü organizasyonlarından MAD Lions birçok oyunca varlığını sürdürüyordu. Özellikle League of Legends alanında önemli başarılar yakalayan ekip sahneye genö yetenekler kattı. Daha önceden kadroda bulunan Nemesis, Crownshot ve Selfmade, geçtiğimiz mevsim LEC’ye transfer olarak harika performanslar sergiledi. Bölgenin en bilinen organizasyonlarından olan MAD Lions el değiştirse de ismini kaybetmeyecek.

OverActive Media, Splyce ve Toronto Defiant gibi takımların sahibi. Splyce, League of Legends, StarCraft 2, Call of Duty, Rocket League ve Smite gibi oyunlarda varlığını sürdürüyor. Toronto Defiant ise  Overwatch League’de mücadele ediyor. Dev firma, yatırımlarını genişleterek espor sektöründe daha da büyümek istiyor. Bu ayın başında MediaXP’yi de satın alan şirketin gelecek planları bir hayli büyük gibi gözüküyor.

Splyce Vipers oyuncularının MAD Lions adı altında mücadele edeceğinin açıklanmasının ardından kadroda herhangi bir değişiklik yapılacak mı sorusu akıllara takıldı. MAD Lions kadrosunda birçok yetenekli oyuncu barındırıyordu. Bakalım takımın bu konudaki atılımları ne yönde olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir