League of Legends League of Legends Haberleri

Oyunfor.CREW, Dark Passage.BKM Express’i yenerek liderliğe yükseldi

2017 Yaz Mevsimi 6. hafta 2. günün ilk karşılaşmasında Dark Passage.BKM Gaming ile mücadele eden Oyunfor.CREW, zorlanmadan seriyi 2-0 kazandı ve üç puanı hanesine yazdırarak liderliğe yükseldi. 

Rift Rivals’ta iyi bir performans gösteren CRW, bu güzel oyununu DP karşısında da devam ettirdi. Serinin ilk maçında Elwind’i 5. dakikada oyundan düşüren ve iki defa ölmesine neden olan DP, kompozisyonuna uygun bir oyun tarzı sergilemedi. Oyun bir süreliğine ortada devam etse de kopma noktası üst koridorda DP’nin 4-5 takım savaşına girmesiydi. Buradan üç skor alan Elwind, 0-2 başladığı maçta bi anda geri döndü. Avantajını diğer koridorlara da yayan CRW, Tristana kompozisyonunu çok iyi kullandı ve kule oyunu oynadı. DP ise Rek’Sai yasaklandıktan sonra aldığı Gragas ile hiçbir aktiflik belirtisi göstermedi ve erken oyunda öne geçmesi gereken Fizz’i bir türlü aktifleştiremedi. 28. dakikada alt koridor inhibitörü ile beş skor alan CRW, maçı da kazandı ve seride 1-0 öne geçti.

Serinin ikinci maçında ise Rek’Sai yerine Elise’i tercih eden DP, erken oyunu domine etmesi gerekirken fazlasıyla pasif geçirdi ve bir anlamda CRW’a oyunu hediye etti. Yine oyun ortadayken DP’nin Alev Ejderi ısrarı, Holyphoenix’in yetişememesi ve Naehyun’un harika Taliyah ultisi, savaşın CRW lehine sonuçlanmasına neden oldu. Bard’ın oyunları  CRW’a ihtiyacı olan pozisyonları sağlarken CRW, DP’nin mavi güçlendirmesinde yakalanmasını saymazsak kusursuz bir oyun çıkardı ve ikinci maçı da 30 dakikanın altında, 29. dakikada tamamlayarak üç puanı hanesine yazdırdı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir