League of Legends League of Legends Haberleri

P3P eSports Vardags, Kazze ve Truklax ile yollarını ayırdı

Yükselme Ligi’nin iddialı ekiplerinden olan P3P eSports, üst koridor Alexandre “Truklax” Nascimento, nişancı Pontus “Vardags” Dahlblom ve destek Ekin “Kazze” Tire ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Sezon öncesi kurduğu tecrübeli ve iddialı kadroyla Yükselme Ligi’nde ses getirmesi beklenen P3P eSports’ta önemli değişiklikler yaşandı. Takımın sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada Alexandre “Truklax” Nascimento, Pontus “Vardags” Dahlblom ve Ekin “Kazze” Tire ile yolların ayrıldığı duyuruldu. Yapılan açıklamada ayrıca, ”Şampiyonluk Ligi için daha güçlü bir kadro kurmayı hedefliyoruz. Yeni oyuncularımızla bunu başarabileceğimizi düşünüyoruz” ifadelerine yer verilirken yeni oyuncuların yarın açıklanacağı bildirildi. Oyuncularla yolların neden ayrıldığına dair net bir bilgi ise henüz bulunmuyor. Bu değişikliklerin ardından takım kadrosunda geriye sadece Crystal ve LongB kaldı.

Sezona büyük beklentilerle giren; ancak dengeli bir performans gösteremeyen P3P eSports, üç haftası geride kalan Yükselme Ligi’nde aldığı dört galibiyet ve iki mağlubiyetle zirveyi paylaşan üç takımdan biri konumunda. İlk hafta Çilekler, ikinci hafta ise Team Vulture karşısında yenilgiler yaşayan takımın genel performansı inişli çıkışlı bir grafikte seyir ediyor.

Yolların ayrıldığı nişancı Pontus “Vardags” Dahlblom Unicorns of Love ve SK Gaming tecrübelerine sahip bir oyuncuyken üst koridor Alexandre “Truklax” Nascimento Portekiz’in K1ck eSports Club takımından transfer edilmişti. Destek oyuncusu Ekin “Kazze” Tire ise geçen sezon Şampiyonluk Ligi’nde Team Turquality’de forma giymişti. Yeni gelecek oyuncuların kimler olacağı ve bu durumun P3P eSports’u nasıl etkileyeceği bir hayli merak ediliyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir