League of Legends League of Legends Haberleri

P3P Esports’un yeni ormancısı xani oldu

Düzeltme: P3P yönetiminden aldığımız bilgiye göre xani ile herhangi bir anlaşma yapılmamıştır. Haberimizin orijinal metni aşağıdaki gibidir.

P3P Esports, daha önce Team AURORA forması giyen xani ile anlaştı.

Ligin güçsüz ekiplerinden olarak görülen P3P Esports, sezona Rawbin IV ile başlamıştı. İsveçli ormancıdan aradığı verimi bir türlü alamayan P3P, dördüncü haftanın ortasında tecrübeli oyuncu Crystal’ı ilk beşe aldy. Crystal’ın gelişiyle takım bir anda düşme potasından kopup zirve yarışına dahil oldu. Takımına iki galibiyet bir beraberlik getiren tecrübeli ormancı, oyunlarıyla büyük beğeni toplamıştı. Ancak beşinci haftanın kendisinin son haftası olacağını, daha farklı alanları yöneleceğini bizzat belirtmişti.

P3P’in yeni ormancısıysa daha önce de koç Realen’la çalışmış olan xani oldu. xani Team AURORA’yla Kış Mevsimi’nin ilk haftasında mücadele etmiş, Taikki’nin gelişiyle takımdan ayrılmıştı. Şampiyonluk Ligi’nin ardından şansını EU CS’te deneyen Hırvat ormancı, Açık Elemeler’de Wind and Rain için mücadele etti. Son olarak Origen forması giyen xani, EU LCS’e yükselmeyi başaramadı. Ligi beşinci sırada tamamlayan Origen, EU CS’te de küme düştü. Takım nişancısı Dark Side Çilekler’in yolunu tutarken, xani  gelecek hafta itibariyle P3P Esports forması giyecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir