League of Legends League of Legends Haberleri

Padden, Galatasaray Espor’a transfer oldu

Deneyimli nişancı Padden, Galatasaray Espor’a transfer oldu.

Uzun süredir sahnede izlediğimiz Padden özellikle son 2 yılda önemli bir yol kat etti. Frozen’lı 1907 Fenerbahçe Espor kadrosunda yedek nişancı olarak boy gösteren isim çalışıp kendini geliştirerek formayı kaptı ve bir sene boyunca bırakmadı. Bu süreçte Worlds’e giden isim Grup Aşaması tecrübesi de yaşadı. Son takımı Doğuş Üniversitesi Aurora’dan ayrılan oyuncunun hangi takımla anlaşacağı merak ediliyordu. Galatasaray Espor, bugün yapılan açıklamada deneyimli nişancı Padden’ın transferini duyurdu.

Kariyerinde birçok takımın formasını giyen Padden, ilk başlarda öne çıkan isimler arasında yer almıyordu. Zamanla kendini geliştiren isim özellikle 1907 Fenerbahçe Espor’da harika bir sıçrama yaptı. Frozen’ın etkisi bu konuda önemli oldu. Fenerbahçe’den önce BPI, NumberOne Esports, HWA Gaming, Dark Passage White, Oyun Hizmetleri Çilekler ve Crew eSports Club formaları giyen nişancı bu takımlarda herhangi bir başarı sahibi olamadı.

Fenerbahçe ile kariyeri baştan aşağı değişti. Worlds’e katılan isim TBF şampiyonluğu ve play-off başarıları yaşadı. Geçtiğimiz sezonun başında Doğuş Üniversitesi Aurora forması giyen nişancı takımının ana taşıyıcısıydı. Bugün yapılan açıklamaya göre oyuncunun sıradaki durağı Galatasaray Espor oldu. Takımın transfer kısıtlaması olduğu için yerli oyunculara yönelmesi bekleniyordu. Padden sezon içerisinde Galatasaray taraftarıyla bir sorun yaşamıştı. İki tarafın da buzları eritebileceği, birbirlerine saygı duyacağı bir ortam oluşma ihtimali muhtemel.

Galatsaray gelecek Yaz Mevsimi’nde 5 Türk oyuncuyla oynayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir