League of Legends League of Legends Haberleri

Padden, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Doğuş Üniversitesi Aurora’nın nişancısı Padden, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak teklifleri değerlendirebildiğini açıkladı.

Uzun süredir sahnede olan Padden son 2 yılda inanılmaz bir mesafe katetti. Geçtiğimiz iki mevsimde de Doğuş Üniversitesi Aurora’nın ana taşıyıcısı olan nişancı harika performanslar sergiledi. Play-off’larda da mücadele eden oyuncu sezonun bitmesiyle diğer takımlardan gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu. Deneyimli nişancı aynı zamanda Avrupa yerel liglerinden gelecek teklifleri de düşünebileceğini açıkladı.

Kariyerinde birçok takımın formasını giyen Padden ilk zamanlarında alt klasman nişancılar arasında yer aldı. BPI, NumberOne Esports, HWA Gaming, Dark Passage White, Çilekler, Team Turquality, Crew Esports, 1907 Fenerbahçe Espor ve Doğuş Üniversitesi Aurora formaları giyen oyuncu Fenerbahçe’ye gelene kadar ortalama bir performans sergiledi denebilir.

1907 Fenerbahçe’ye transfer olmasının ardından Frozen’ın da katkısıyla hem oyun bilgisini hem de mekaniklerini geliştiren isim takımının önemli oyuncuları arasında yer aldı. Geçtiğimiz Kış Mevsimi’nin başında Aurora ile anlaşan Padden burada takımın ana taşıyıcısı olarak oynadı. Padden’ın iyi oynadığı maçları rahatça kazanan Aurora play-off’lara kalmayı başardı.

Kış Mevsimi’ne çeyrek finalde veda eden ekip Yaz Mevsimi’nde ise yarı finale kadar yükseldi. Padden’ın muazzam Tristana performansları takımın oralara çıkmasında büyük rol oynadı. Deneyimli nişancının önünde VFŞL dışında farklı opsiyonlar da olabilir. Bakalım Padden, gelecek mevsim VFŞL’de mi kalacak yoksa Avrupa’da bir yerel lige mi transfer olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir