League of Legends League of Legends Haberleri

Papara Supermassive, Fastlegged için bir teşekkür yazısı yayımladı

Papara Supermassive, ana destekleri ile yolları ayrılınca as kadroya çıkan Fastlegged ile ilgili bir teşekkür yazısı yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde Supermassive, yıldız destekleri Dumbledoge ile yollarını ayırma kararı almıştı. Dumbledoge’un paylaştığı yazıya göre Zeitnot ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle kendisi takımda kalmak istemiyordu. Tüm bu kriz anı yaşanırken Papara Supermassive’in yardımına genç akademi oyuncusu Fastlegged yetişti.

Akademi takımında oldukça iyi bir performans sergileyen Fastlegged, geçtiğimiz iki hafta boyunca as takım ile sahaya çıktı. Daha önce bir sürü amatör takımda oynamış olmasına rağmen bu iki hafta kendisinin ilk sahne deneyimiydi. Çıktığı dört karşılaşmanın her birinde ayrı şampiyonlar seçti ve ortalama 10.25 gibi oldukça güzel bir KDA ile kapanış yaptı.

As desteklerinin ayrılması ile yeni bir destek arayan Papara Supermassive ise soluğu Japone’de aldı. Profesyonel arenaya adım attığı takımına geri dönen destek oyuncusu, Dumbledoge ile birlikte Türkiye’nin en bilinen iki desteğinden birisi. Royal Youth ile tek taraflı fesh hakkını kullanarak bir nevi yuvasına döndü.

Bu kadar şanssızlık yaşamış bir takımda iken bile 6.18’lik bir KDA oranına sahip olan Japone, ligde aktif olarak oynayan destekler arasındaki en iyi isim olarak gözüküyor.

Espor arenasına soktuğu oyuncu ile yeniden anlaşan Papara Supermassive, zor günlerinde kendisini kurtaran desteği unutmadı. Twitter’da Fastlegged için bir yazı paylaştı.

Kriz anında takımının yanında olan genç destek oyuncusu kendini gösterme fırsatı buldu. Bakalım akademi liginde göz dolduran bir performans sergileyecek mi?

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir