League of Legends

Papara SuperMassive, Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu

Geçtiğimiz mevsimi 3. olarak kapatan Papara SuperMassive ekibi, Yaz Mevsimi için kadrosunu duyurdu.

Şampiyonluk Ligi’nin genel olarak en başarılı ekiplerinden olan Papara SuperMassive, 2020 Yaz Mevsimi için kurdukları kadroyu Twitter hesapları üzerinden paylaştılar. Organizasyon, çoğu taraftarın beklemediği bir kadro duyurdu.

Kadro tamamen Türk ve çaylak oyuncudan oluşuyor. 19 yaşındaki çaylak üst koridor Skewer, ilk profesyonel mevsimi olan 2020 VFŞL Kış Mevsimi’nde fastPay Wildcats Akademi bünyesinde bulunmuş ama herhangi bir profesyonel maça çıkmamıştı. Skewer’a göre daha çok bildiğimiz ve Dark Passage’da geçtiğimiz mevsim iyi bir performans sergileyen Kituruken de SuperMassive’e katılmış durumda. Orta koridor oyuncusu Rhemio, geçtiğimiz sezon ligi 8. olarak bitiren takım Royal Youth’ta 1 mevsim geçirdikten sonra buraya transfer olmuş gözüküyor. Galakticos Akademi’nin nişancısı Coldraa ve geçtiğimiz mevsimde de SuperMassive Akademi’de oynayan destek oyuncusu FastLegged, takımın alt koridor ikilisini oluşturuyor.

SuperMassive’in lige bu kadroyla mı çıkacağı henüz bilinmiyor. Takımın 4 yıllık emektar ormancısı Stomaged ve destek oyuncusu Japone’nin ayrılığı daha önceden duyurulmuştu. Ayrıca takıma SnowFlower ve KaKAO’nun gelmesinin muhtemel olduğunu da söylemiştik. Dış ülkelerden Türkiye’ye yapılan seyahatlerden sonra karantinaya girmek gerektiğinden ve bunun üstüne Bolulu’nun ilk hafta ceza almasından dolayı Papara SuperMassive’in ligin sadece ilk haftalarında bu kadroyla oynaması, sonrasında ise bu takımın Akademi Ligi kadrosu olarak devam etmesi muhtemel.

Takım geçtiğimiz mevsime 5 Türk yıldız diyebileceğimiz oyuncuyla başlamış, ama böyle bir kadrodan beklenileni verememişti. Ligi 3. olarak kapatan ve play-off’larda Team Aurora’ya yenilen takımın, bu mevsim konuşulan transferlerin gerçekleşmesi durumunda nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Hobileri müzik dinlemek ve espor olan sıradan birisi \m/.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir