Papara SuperMassive Gamer Hub Tanıtıldı! League of Legends

Papara SuperMassive, Yeni Oyun Merkezi “Papara SuperMassive Gamer Hub”ı Duyurdu

Türkiye’nin önde gelen espor takımlarından Papara SuperMassive, İstanbul Ataşehir’deki Metropol AVM’de bulunan ve daha önce FDR olarak bilinen 1700 metrekarelik bir alanı “Papara SuperMassive Gamer Hub” olarak yeniden adlandırdığını duyurdu.

“Papara SuperMassive’in yeni evi! Papara SuperMassive Gamer Hub, artık İstanbul / Ataşehir Metropol AVM’de hem taraftarlarımıza hem de tüm oyunculara açık. İlk izleme etkinliğimizin duyurusu için bu akşamı bekleyin.” tweeti ile PaparaSuperMassive kurucu ortaklarından Bora Koçyiğit’in yer aldığı bir video yayımlayan ekip espor merkezini tanıttı.

Papara SuperMassive Gamer Hub’a Nasıl Gidilir?

İETT

Toplu taşıma araçlarıyla hem Anadolu hem de Avrupa Yaka’sından Metropol İstanbul’a kolayca ulaşabilirsiniz. Metropol İstanbul’a 140 metre uzaklıkta Ataşehir Plazalar İETT durağından geçen otobüsler için tıklayın.

MİNİBÜS

120 metre uzaklıkta Burak Bey durağından geçen minibüsler;

  • Üsküdar-Ataşehir
  • Üsküdar-Ferhatpaşa
  • Ümraniye-Ataşehir
METRO

Anadolu Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz M4 hattında Yenisahra durağında inebilir, aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz.

Avrupa Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz Ümraniye veya Üsküdar’a geçtikten sonra aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir