League of Legends League of Legends Haberleri

Pawn, Deft ve Tusin, Kingzone DragonX’e transfer oldu

Sezon arası dönemin en popüler oyuncularından Deft ile Pawn ve Tusin, Kingzone DragonX’e transfer oldu. 

Transfer döneminin sessiz takımlarından KZ, ilk duyurusunu gerçekleştirdi. Orta koridoruna Pawn’ı getiren takım, alt koridor ikilisi olarak ise Deft ile Tusin’i transfer etti.

Geçtiğimiz mevsimde LCK’yi dördüncü olarak tamamlayan ekip, Worlds’e katılmayı başaramamıştı. Öte yandan Bahar Mevsimi’nde LCK şampiyonluğu yaşayan KZ, MSI’da ikinci olmuş, finalde RNG’ye kaybetmişti. Önemli oyuncularını diğer ekiplere kaptıran takımın 2019 sezonunda muhtemel kadrosu şu şekilde olacak:

  • Üst koridor: Rascal
  • Orman: Cuzz
  • Orta koridor: Pawn
  • Nişancı: Deft
  • Destek: Tusin

Sağlık problemleri nedeniyle KT’de yedeğe geçen ve Yaz Mevsimi’nde Ucal’ın yedeği olarak takımda yer alan Pawn, 2014 yılında Samsung White ile Worlds şampiyonluğu tatmıştı. Kramer ile AFs’te iyi bir ikili olan Tusin de ekibe dahil oldu. Öte yandan KZ’nin gerçekleştirdiği en önemli transfer Deft olarak görülüyor. Yıldızlar topluluğu KT’nin nişancısı olarak forma giyen oyuncu, dünyanın en iyi oyuncuları arasında gösteriliyor. Tusin ile dinamik bir ikili oluşturması beklenen Deft’e, KZ’nin başarıya ulaşabilmesi için çok iş düşecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir