League of Legends League of Legends Haberleri

Pbd, Dark Passage’dan ayrıldı

Dark Passage, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada sözleşmesinin sona ermesinin ardından yerli destek Pbd ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Genç oyunculardan kurulan yerli beşlinin karar mekanizmalarından biri olan Pbd, fena olmayan bir sezonu gerisinde bıraktı. Destek oyuncusu Dark Passage’dan önce HWA Gaming forması giymişti ve önemli bir tecrübesi bulunmuyordu. DP ile VFŞL’de kendine şans bulan isim bu fırsatı iyi kullanmayı başardı. Dark Passage, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada sözleşmesinin sona ermesinin ardından yerli destek Pbd ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Kariyerinde ilk olarak ÇİLEKLER forması giyen oyuncu burada uzun bir süre geçirmedi ve HWA Gaming’e transfer oldu. HWA’da Revanche’ın yedeği olarak yer alan isim yine fazla forma şansı bulamadı. Bu yılın başında genç ve yerli bir kadro planlamasıyla VFŞL’ye giriş yapan Dark Passage, alt koridorda tecrübesiz ikili Black ve Pbd’yi tercih etti. Bu iki isim sezon genelinde iyi bir performans sergiledi.

Takım içi konuşmalarda görüldüğü üzere oyun içi karar mekanizmalarından biri olan yerli destek, özellikle Tahm Kench performanslarıyla dikkat çekti. Çoğu takımın aradığı destek kriterleri arasında konuşma ve yönetebilme özellikleri önde geliyor. Pbd bu iki özelliğe de sahip. Dark Passage’ın yaptığı ayrılık açıklamasında oyuncunun çalışkan kimliği de övülmüş. Bu da takımların özellikle aradığı kabiliyetlerin başında geliyor.

Bakalım Pbd’nin bir sonraki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir