League of Legends

Pbd, İstanbul Wildcats’e transfer oldu

Riot Games

Genç destek oyuncuları arasında yer alan Pbd, İstanbul Wildcats’e transfer olarak alt koridorda Kaori’nin partneri oldu.

Geçtiğimiz mevsim genç bir kadro kuran İstanbul Wildcats espora önemli yetenekler kazandırdı. Eliwood, Alogs ve Only35 gibi farklı destekleri deneyen ekip belirli bir zamanın ardından üç destekle de yolları ayırdı. Sezon öncesinde 3 yeni oyuncuyla sözleşme imzalaması beklenen ekip ilk olarak nişancı Kaori’yi transfer etti. Bugün yapılan açıklamaya göre takımın yeni desteği de belli oldu. Son olarak Dark Passage forması giyen Pbd, İstanbul Wildcats ile anlaşma sağladı.

Kariyerine HWA Gaming formasıyla başlayan Pbd takımda ilk olarak Revanche’ın yedeği olarak yer aldı. Ardında kısa bir süre forma giyen isim sezonun sona ermesiyle HWA’dan ayrıldı. Geçtiğimiz sezonun başında genç oyunculardan kurulu bir kadro yapılanmasına giden Dark Passage, Pbd’yi transfer ederek Black’in partneri yaptı. Genç destek kısıtlı tecrübesine rağmen fena olmayan bir performans sergiledi. Ses 1-2’lere baktığımızda Pbd’nin maç içinde bolca konuştuğunu gördük.

Naru ve Crystal’ın takıma katılmasıyla oyun bilgisini geliştirme fırsatı yakalayan isim bu sayede kendini geliştirdi. Sezonun sona ermesiyle DP’den ayrılan oyuncunu yeni durağı İstanbul Wildcats oldu. Bunun sonucunda IW alt koridor tamamlanmış oldu. Gelecek sezon VFŞL’de iki genç isim Kaori ve Pbd’yi izleyeceğiz. Takım geçtiğimiz sezondan sadece Starscreen ve Psychoferret’ı kadroda tuttu.

Bakalım İstanbul Wildcats gelecek sezon nasıl bir performans sergileyecek?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.