League of Legends League of Legends Haberleri

Pbd, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Son olarak Dark Passage forması giyen Pbd, gelecek sezon için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Dark Passage sezon başında kurduğu kadroda haftalar geçtikçe birkaç değişiklik yaptı. İlk olarak Ragner, Crystal, Saulius, Nikola Senpai ve Pbd beşlisiyle Vadi’ye inen DP önce orta koridorunu değiştirdi. Backlund’u transfer eden ekip ardından desteğe Korpse’u transfer etti. Korpse gelince Pbd yedeğe çekildi ve genç oyuncu normal sezonda başka maça çıkamadı. Yeni desteğiyle playofflara kalan Dark Passage, Royal Youth’a karşı son iki playoff maçında Pbd’yi denedi ancak yine de 3-0 yenilmekten kaçamadı. Genç destek sezonun bitişiyle tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Pbd kariyerinde nişancı, orta koridor ve destek pozisyonlarında rol aldı. İlk olarak Çilekler’de 1 maç nişancı oynayan isim ardından Balkan turnuvasında boy gösterdi ve burada orta koridor rolünde oynadı. Genç desteğin VFŞL kariyeri ise Gçetiğimiz sene HWA ile başladı. Revanche’ın yedeği olan Pbd normal sezonda 1 maç, playofflarda ise 3 maçta forma giydi.

Son olarak Dark Passage forması giyen Pbd geçtiğimiz mevsim normal sezonda 10 maçta forma giydi. 5 galibiyet 5 mağlubiyet alan oyuncu bu maçların 5’inde Tahm Kench oynadı. Bu 5 maçın 3’ünü kazanmayı başaran isim şampiyonla 2.1 KDA yakaladı. Oyuncunun ikinci en çok oynadığı şampiyon ise 2 maçla Braum. Destek bu şampiyonla oynadığı 2 oyunu da kazandı ve 3.5 KDA ile oynadı.

Pbd’nin Dark Passage’la sözleşmesi devam ettiği için takımda kalma gibi bir opsiyonu da mevcut. Bakalım genç desteğin sıradaki durağı neresi olacak ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir