League of Legends League of Legends Haberleri

Pbd, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Dark Passage forması giyen destek Pbd, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Profesyonel arenada fazla uzun bir geçmişi bulunmayan Pbd kariyerine nişancı pozisyonunda başladı. HWA Gaming’e transferinden sonra kendine espor sahnesine yer bulmayı başaran oyuncu destek pozisyonunda oynadı. İlk olarak Revanche’ın yedeği olan isim play-off’larda birkaç maç oynadı. Sezon başında Dark Passage ile anlaşan oyuncu geçtiğimiz 2 mevsimi burada geçirdi. Sezonun son bulmasının ardından Pbd, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerine Çilekler formasıyla başlayan isim o dönemde nişancı pozisyonunda yer aldı. Burada geçirdiği kısa sürenin ardından HWA Gaming ile anlaşan Pbd burada Revanche’ın arkasında ikinci destek oyuncusu olarak yer aldı. Genç isim fazla forma şansı bulamadı. Sezon başında ise Dark Passage ile anlaşan oyuncu son iki mevsimde neredeyse tüm maçlarda Vadi’ye indi. İlk olarak Nikola Senpai ile oynayan destek ikinci mevsiminde Black ile oynadı.

Genç destek geçtiğimiz mevsim 18 maça çıktı. Dark Passage, 5 galibiyet 13 mağlubiyetle kötü bir sezon geçirdi ancak takımın büyük bir kısmı genç oyunculardan kuruluydu. Pbd’nin bu 18 maçta en çok tercih ettiği şampiyon Rakan oldu. Oyuncu Hakan oynadığı maçların 3’ünü kazanırken 2’sini kaybetti ve 4.7 KDA yakaladı. Pbd’nin en başarılı şampiyonu ise Braum oldu. Braum’la iki maça çıkan isim mağlubiyet görmedi.

Bakalım Pbd’nin sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir