League of Legends League of Legends Haberleri

Peanut, Longzhu Gaming’e transfer oldu

SK Telecom T1’dan ayrılmasının ardından nereye gideceği merak konusu olan Peanut, bir başka LCK takımı Longzhu Gaming ile anlaşma sağladı.

League of Legends sahnesinden transfer haberleri gelmeye devam ederken, bir büyük gelişme de Kore’de yaşandı. Geçtiğimiz yıl istediği başarıları elde edemeyen SKT T1, kadrosunda revizyona gitme kararı almış ve ilk olarak Huni ve Peanut ile yollarını ayırmıştı. Yaşanan bu önemli ayrılığın  ardından sahnede iki yıldız ismin nereye transfer olacağı konuşuluyordu. Konuyla ilgili ilk gelişme bugün yaşandı ve Peanut, Longzhu Gaming ile sözleşme imzaladı.

NA LCS’teki transfer çılgınlığına adı karışan Huni’nin, Echo Fox ile görüşme halinde olduğu ve iki tarafın anlaşmaya oldukça yaklaştığı söylentileri gündeme bomba gibi düştü. Hafta içi gerek G2 sahibi ocelote’un Peanut’ı takip etmesi, gerekse de Perkz’ün konuyla ilgili tweet atması, yıldız ormancının Avrupa’ya transfer olacağı dedikodularının çıkmasına sebep olmuştu. Ancak beklenenin aksine Peanut Kore’de kalmayı tercih etti ve son şampiyon Longzhu’nun yolunu tuttu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir