League of Legends

Peanut, sarhoş bir şekilde yayın yaptı

flickr.com/hiljus

Cumartesi gecesini dışarıda geçiren ve sabaha karşı sarhoş bir şekilde gaming house’a gelen Peanut, bu haliyle Twitch.tv’de yayın açtı.

Ligde fırtına gibi esen SKT T1’in sezon başında transfer ettiği ve Blank ile değişmeli oynayan ormancısı, sarhoş bir şekilde Twitch’te ekran başına geçince haliyle ortaya ilginç görüntüler çıktı. Cumartesi gecesini dışarıda geçirdiği anlaşılan ve takım arkadaşları uyuduğu sırada yayın açan Peanut’a bu sırada müdahale edecek birinin bulunmaması, başarılı oyuncunun yarım saat boyunca sohbet tarzında bir yayın yapmasıyla sonuçlandı. Başlangıçta dereceli oyun oynayacak durumda olmadığını belirten Peanut, izleyenlerin yayını kapatmaması ve sohbet etmesi hususlarındaki baskısına dayanamayarak, stream’i sürdürdü ve söylememesi gereken şeyler söyledi. Takipçilerinin sorularına istekli şekilde yanıtlar veren Peanut, egzersiz ve vücut geliştirmeye yönelik planlarından ve daha iyi bir fiziğe sahip olma isteğinden bahsettikten sonra, SKT gaming house’undaki ortamı ve problemleri de açığa vurdu.

Ardından Wolf’un evcil hayvanı Winter’ın, Blank’in yatağına dışkısını yapması ile Faker ve Huni ile aralarından geçen gerginliği anlatan Peanut, şu an için problemleri olmadığını da belirtti. Muhtemelen sarhoş yayınına saaatlerce daha devam etme planları yapan oyuncuyu, takım koçu durdurdu. Durumu öğrenir öğrenmez apar topar evinden çıkan ve koşarak olay yerine gelen koç kkOma, olayın daha da büyümesini engelledi ve yayını sonlandırdı. Ertesi gün yapılan yorumlara göre, oyuncu yayın sebebiyle herhangi bir fırça yeme durumuna maruz kalmamış ve olanlar sonrası takım üyeleri gülerek oyuncuyla dalga geçince olay tatlıya bağlanmış durumda.

Elbette sarhoş yayın denilince akla gelen ilk isim Meteos. NA LCS’te Phoenix1 takımında forma giyen oyuncu, daha önce sarhoş bir şekilde yayın açmış ve korkunç bir Brand oyunu çıkararak rakibi beslemişti. Peanut’ın ertesi gün yaptığı açıklama ise Kkoma’nın sadece SK Telecom T1’in koçu olmadığını, aynı zamanda bir baba figürü rolü de üstlendiğini ortaya koyuyor.

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.