League of Legends League of Legends Haberleri

Pilot, Royal Youth’a geri döndü

Geçtiğimiz günlerde kontratı feshedilen Pilot, yapılan açıklamaya göre gelecek mevsim de Royal Youth kadrosunda yer alacak.

Bu sezon bireysel olarak gayet iyi bir performans sergileyen Pilot, geçtiğimiz günlerde Royal Youth’tan ayrılmıştı. RYL tarafından yapılan açıklamada oyuncuyla karşılıklı olarak yolların ayrıldığı belirtilmişti ancak bu ayrılık kısa sürdü. Pilot önce Riot Games kontrat veritabanında kendine Royal Youth sekmesinde yer buldu, şimdi ise resmi açıklama geldi.

En son LCK’de ligden düşen MVP’nin bir parçası olan Pilot, VFŞL’de gayet sağlam bir bir nişancı performansı sergiledi. Royal Youth, sosyal medya hesaplarından takip ettiğimiz kadarıyla iletişim ve arkadaşlık konusunda bir hayli üst seviyede. Sempatik tavırlarıyla henüz ilk mevsiminde neredeyse herkes tarafından sevilen Pilot takım içindeki bu ortama çok uygun bir oyuncu.

Henüz lig yeni bitmişken kadro kurma hazırlıklarına başlayan RYL, sektörde tanınan bir menajere sahip. Mert Tanrıverdi ve Uberq önderliğinde kadrosunu kuran ekip her sene şampiyonluk adayı bir yapılanmaya gidiyor. Bu sene ise Armut ve Closer’in takımda kalması bekleniyor.

Takım geçtiğimiz günlerde Pilot ile birlikte Dumbledoge ve GBM ile de yollarını ayırdığını açıklamıştı. GBM’in sezon performansına bakarsak geri dönmesi çok düşük bir ihtimal ama Dumbledoge için bu olasılık daha fazla. Dumble, Twitter hesabından takımın farklı bir kadro yapılanmasına gittiğini ve ayrılığın bu yüzden yaşandığını belirtmişti. Bakalım ilerleyen günlerde Royal Youth nasıl bir kadro yapılanmasına gidecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir