League of Legends League of Legends Haberleri

Pilot, Royal Youth’a transfer oldu

Ligimizin başarılı ekiplerinden Royal Youth, transfer hamlelerine devam ediyor. Takım, kaynaklarımızdan aldığımız bilgiye göre nişancı rolüne son olarak MVP’de forma giyen Pilot’ı getirdi. 

2018 sezonunun başında Şampiyonluk Ligi’ne dahil olan Royal Youth (eski adıyla Royal Bandits), iki mevsim de üst üste final oynamayı başarmıştı. Özellikle Yaz Mevsimi’nde ligi kasıp kavuran ekibin ne kadar büyük yeteneklerini barındırdığını bu kadroda bulunan oyuncuların transfer oldukları takımlara bakarak anlamak mümkün. Broken Blade NA LCS’ten Team SoloMid’e transfer olurken orta koridordaki Abbedage ise Schalke 04’e gitti. Durum böyle olunca hayranların da Royal Youth’tan beklentileri git gide arttı. Takımın 2019 Kış Mevsimi’ne yine iddialı bir kadro oluşturması bekleniyor.

Bu bağlamda ilk adımını geçtiğimiz gün atan ekip, üst koridora ligimizin en iyi oyuncuları arasında gösterilen Armut’u getirirken, ormancısı Closer’ı elinde tuttu ve dinamik bir ikiliyle lige başladı. Öte yandan destekte Dumbledoge ile devam etmesi beklenen takım, nişancı rolüne Koreli Pilot’ı getirdi.

LCK’de daha önce Jin Air forması giyen oyuncu, kısa bir PSG macerasının ardından tekrar lige geri döndü. MVP’de ortalamanın üzerinde bir performans sergileyen oyuncunun potansiyelinin yüksek olduğunu, Dumbledoge ile uyum problemi yaşamayacağını belirtmek gerekiyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • mehmet 26 Kasım 2018

    Geçen sene LCK deki sade en kötü ADC değil en kötü oyuncuydu.Yanında Max gibi süper bir destek varken bile berbattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir