League of Legends League of Legends Haberleri

Pilot, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Royal Youth nişancısı Pilot, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Ülkemizde geldiği günden beri Zeitnot ile en iyi olmak için Pilot geçtiğimiz mevsim form durumuna baktığımızda bunu başardı. Koreli nişancı maçlar geç oyuna kaldığında gerek mekanikleri gerekse oyun bilgisiyle fark yaratmayı başardı ve takımının en önemli parçalarından biri olmayı başardı. Koreli isim aynı zamanda sempatik tavırlarıyla neredeyse her takımın taraftarları tarafından sevildi. Deneyimli nişancı sezonun son bulmasıyla gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Kariyerine Alienware Arena ekibiyle başlayan nişancı burada kısa bir süre geçirdikten sonra Jin Air ile anlaştı. Pilot’ın kariyerinde en büyük patlamayı yaşadığı takım da burası oldu. Kore Yükselme Ligi’nde Cpt Jack’in yedeği olan isim takım LCK’e çıktıktan sonra ana kadroya geçti. LCK’de iki mevsim geçiren nişancının bir sonraki durağı Paris-Saint Germain oldu. PSG, EU CS’te mücadele etti ancak LEC’ye yükselmeyi başaramadı.

Mevsimin sona ermesinin ardından Çin’e transfer olan Koreli burada kısa bir süre geçirdikten sonra ülkesinin takımlarından MVP ile anlaştı. Takım çok iyi günler geçirmedi ve Pilot burada geçirdiği iki mevsimin ardından VFŞL’ye geldi. Royal Youth formasıyla harika performanslar sergileyen oyuncu sempatik tavırlarıyla da taraftarın gönlünü kazanmayı başardı.

Pilot’ın bu mevsim sergilediği performansa baktığımızda büyük bir lige gidebileceğini söylemek gerek. Bakalım Koreli nişancını sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir