League of Legends League of Legends Haberleri

Pobelter, Immortals ile sözleşme yeniledi

NA LCS’in iddialı takımlarından Immortals, geçtiğimiz dönem takımla beraber oynayan orta koridor oyuncusu Pobelter ile sözleşme yeniledi. Oyuncu, organizasyonda iki yıl daha forma giyecek.

2016 Yaz Mevsimi kadrosunu sezon sonunda dağıtan Immortals, eski orta koridor oyuncusu Pobelter ile anlaştı. NA LCS’i geçtiğimiz yıl domine eden ekip, Huni-ReignOver-Pobelter-WildTurtle-Adrian kadrosu ile ligdeki tüm takımlara karşı üstünlük kurabilmiş, toplamda 33-3 gibi etkileyici bir skor yakalamıştı. Takım ligi müthiş bir şekilde geçirmesine rağmen iki mevsim de playofflarda finale çıkmayı başaramadı. Sinerji konusunda problemleri olmamasına rağmen karakter gösteremeyen IMT, bu başarısızlığa dayanamadı ve oyuncuları ile yollarını ayırdı.

Takımın kadrosu hakkında çok fazla dedikodu olmasına rağmen henüz hiçbiri gerçekleşmedi. Bir hafta önce Pobelter’ın Echo Fox’a destek olarak transfer olacağı dedikoduları da bu sözleşme haberi ile yalanlanırken, IMT’nin Duke/Bengi ikilisinden en az biri ile sözleşme imzalaması bekleniyor. Alt koridor ise şu an için tamamıyla belirsiz durumda. WildTurtle ile yollarını ayırdığını duyuran IMT’de Adrian da takımdan ayrılmış ve sürpriz bir şekilde Phoenix1’a transfer olmuştu. Pobelter’ın etrafına takım kurulması ise IMT için oldukça mantıklı bir karar. Takım için en önemli olan şey ise yabancı oyuncu hakkını hangi rolde kullanacağı. Sinerjisi yüksel rollere yapılan bu transferler ise, IMT’nin 2017 sezonundaki başarısına direkt etki edecek.

NA LCS ile ilgili tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir