League of Legends League of Legends Haberleri

PowerOfEvil, FlyQuest’e transfer oldu

Son olarak CLG forması giyen Avrupalı orta koridor PowerOfEvil, gelecek sezon için FlyQuest ile anlaşma sağladı.

Son zamanlarda Avrupa’dan LCS’e giden orta koridorlar arasında başı çekenlerden PowerOfEvil, CLG ile fena olmayan bir sezonu gerisinde bıraktı. Avrupalı orta koridor uluslararası turnuvalara katılamadı ancak bireysel performansıyla taraftarların bir kısmını memnun etmeyi bildi. Sezonun sona ermesiyle CLG’den ayrılan ismin LCS’te kalıp kalmayacağı merak ediliyordu. Bugün yapılan açıklamada PowerOfEvil’ın sıradaki durağının FlyQuest olduğu duyuruldu.

Kariyerine EYES ON U formasıyla başlayan isim amatör takımlarda forma giydi. İlk LEC tecrübesini Unicorns Of Love formasıyla yaşayan orta koridor burada uzun bir süre geçirdi. Takımıyla bölgesel turnuvalara katıldı ve EU CS’te mücadele etti. POE’nin bir sonraki durağı Origen oldu. Oynadığı takımlarda bireysel olarak iyi işler çıkaran PowerOfEvil, OG ile LEC Finali gördü. Ardından Misfits’e transfer olan oyuncu burada Worlds’e katılmayı başardı.

Son iki yıldır LCS’te mücadele eden isim OpTic Gaming macerasının ardından CLG ile anlaşma sağladı. Geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde Ruin’i alan takım iddialı bir kadro kurdu. Darshan’lı kadro Bahar Mevsimi’nde etkisiz gözükürken Ruin’li Counter Logic Gaming Yaz Mevsimi’nde üçüncü oldu. Bölge Finalleri’nde Clutch Gaming’e diş geçiremeyen CLG, Worlds’e katılamadı. PowerOfEvil kariyerindeki ikinci Worlds tecrübesini kaçırmış oldu.

POE transferinin yanında V1per, Santorin ve Wildturtle ile devam etme kararı alan FlyQuest, 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu tamamladı. Takımın destek pozisyonunda IgNar yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir