League of Legends League of Legends Haberleri

PowerOfEvil, Misfits’e transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim Origen’de forma giyen PowerOfEvil, EU LCS’in yeni takımlarından Misfits’e transfer oldu. Facebook sayfasından bir açıklama yapan takım, transferin Riot Games onayını beklediğini belirtti. 

EU LCS’te sezon öncesi transfer döneminin son bombası PowerOfEvil oldu. EU CS’den çok rahat bir şekilde çıkan ve 2017 Sezonu için iddialı bir kadro kuran Misfits, henüz nedeni açıklanmayan bir şekilde orta koridor oyuncusu Selfie ile yollarını ayırarak POE’yi transfer etti. LCS’e bu yıl yükselen Misfits, söylentilere göre orman pozisyonuna da Kakao’yu transfer etmişti. Takımdan henüz bu transfer ile ilgili resmi bir açıklama ise yapılmadı.

Profesyonel League of Legends arenasına ilk defa Unicorns of Love ile adım atan POE, UOL’da meta dışı seçimleri ile orta koridor oyuncuları arasında kendisine bir isim yapmayı başarmıştı. Yeni nesil Avrupalı orta koridor oyuncularının en yeteneklilerinden birisi olarak gösterilen POE, 2015 yılı başında UOL’dan ayrılarak Origen’e transfer olmuştu. Burada birçok kez kadro sıkıntısı çeken OG’de zaman zaman yedek kalan POE, orta koridorda en çok hasar çıkartan oyunculardan birisi olarak takımını hasar konusunda taşımıştı. 2016 Yaz Mevsimi ise PowerOfEvil için tamamıyla hayal kırıklığı ile sonlandı. Origen ile neredeyse LCS’ten düşen POE, yıl sonunda organizasyondan ayrılarak Misfits’te yeni bir sayfa açacak.

Eski orta koridor oyuncusu Selfie ile birçok maç kazanan Misfits’in neden bu değişikliği gerçekleştirdiği de belirsiz. POE transferi birçok League of Legends seyircisi için şaşırtıcı olsa da, oyuncunun potansiyelini Misfits’te gösterme ihtimali oldukça yüksek. Şu an takımda Alphari-Kakao (dedikodu)-POE-Hans Sama-Ignar beşlisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir