League of Legends League of Legends Haberleri

Rascal, Clid ve Bdd, Gen.G’ye transfer oldu

DragonX üst koridoru Rascal, SKT ormancısı Clid ve KT Rolster’ın orta koridoru Bdd, gelecek sezon için Gen.G ile anlaşma sağladı.

Büyük yatırımlarla gündeme gelen Gen.G, League of Legends kadrosuna önemli takviyeler yaptı ancak başarılı sonuçlar elde edemedi. Cuvee, Peanut ve Kuzan gibi yıldızları bünyesinde bulunduran takım sezonun sonunda alt koridor hariç bütün oyuncularla yollarını ayırmıştı. Cuvee, Roach, Peanut, SeongHwan, Fly, Kuzan ve Rich ile yolları ayıran ekibin yeni sezon kadrosu merak ediliyordu. Bugün yapılan açıklamayla Gen.G’nin 2020 kadrosu belli oldu. Rascal, Clid ve Bdd’yi transfer eden ekip kadrosunu tamamladı.

Kariyerine Rascal Jester formasıyla başlayan Rascal, kısa bir süre burada oynadıktan sonra Longzhu Gaming ile anlaştı ve bu sezona kadar organizasyonun bünyesinde yer aldı. İlk olarak Khan’ın yedeği olan üst koridor LCK şampiyonluğu yaşadı ve Worlds’e katıldı. Ormancı Clid ise bu yıl oynadığı SKT’ye gelmeden önce JD Gaming forması giyiyordu. Başarılı isim geçtiğimiz yıl SKT’nin en etkili silahlarından biri oldu ve Worlds 2019’da harika performanslar izletti.

Bdd ise ilk olarak CJ Entus forması giyse de asıl patlamayı Longzhu Gaming ile yaptı. Ardından KT Rolster’a transfer olan orta koridor son bir yılı başarısız geçirdi. Bu transferlerin ardından Gen.G’nin 2020 LCK Bahar Mevsimi’nde mücadele edeceği kadro tamamlanmış oldu.

Organizasyon gelecek mevsim Rascal, Clid, Bdd, Ruler, Life beşlisiyle Vadi’ye inecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir