League of Legends League of Legends Haberleri

5Mid Özel: Rawbin ve Lukezy, Çilekler’e transfer oldu

Şampiyonluk Ligi takımlarından Çilekler, takıma yakın kaynaklardan aldığımız bilgilere göre kadrosunu Rawbin ve Lukezy ile güçlendirdi.

3. haftasını geride bıraktığımız 2016 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde pek iç açıcı performans ortaya koyamayan Çilekler ekibi kadrosunu güçlendirmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon lige yükselen ve bir türlü istikrarı yakalayamayan takım ligden düşmenin kıyısından dönmüştü. Zaman zaman iyi oyun ortaya koysa da takımın tecrübesizliği en büyük handikaplar arasında yer alıyordu. 2016 sezonu ile Çilekler nispeten tecrübe edinmiş olsa da takımın performansı hala stabil denilebilecek düzeyde değil. 3. hafta HWA karşısında teslim olmak zorunda kalan ekip ligde şu an 3 puanla son sırada bulunuyor.

Takım yönetimi bu kötü gidişe dur demek için ilk adımı kadroda değişikliğe giderek attı. Çilekler uzun süredir bir arada oynayan oyunculardan kurulu olsa da takım içinde değişiklik ligde kalmak için hiç de fena bir fikir gibi gözükmüyor. Yönetimin anlaştığı oyuncular ise ormancı Rawbin ve orta koridor oyuncusu Lukezy oldu. Team Turquality ve Beşiktaş.OyunHizmetleri ile yakından tanıdığımız Rawbin geçtiğimiz haftalarda yedeğe çekilmişti ve gitmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Lukezy ise geçtiğimiz mevsim Dark Passage’da görev alarak ilk zamanlarında iyi performans sergilese de devamını getirememiş ve takımdan gönderilmişti. İki tane Şampiyonluk Ligi tecrübesi bulunan oyuncu ile anlaşan Çilekler yapılabilecek en iyi transfer hamlesini yaptı desek pek de yanlış olmaz.

Takımın bu iki yeni oyuncuyla beraber ligin gelecek haftalarında neler yapacağı büyük bir merak konusu. Şu an son sırada bulunan takımın lige tutunması için maç kazanarak puan toplamasına ihtiyacı var. Yeni transferlerin bu noktada takıma neler katacağına da önümüzdeki haftalarda hep beraber göreceğiz.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir