League of Legends

Rawbin, P3P’ten ayrıldı

flickr.com/lolespor

Ligin en yeni takımı P3P eSports’un orman rolünde görev alan Rawbin, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamayla takım ile yollarını ayırdığını açıkladı. P3P’in oyuncuyu neden gönderdiği konusunda ise resmi bir açıklama bulunmuyor.

Ligimizin en tanınan ormancılarından birisi olan Rawbin’in ŞL’de uzun bir geçmişi de bulunuyor. Team Turquality, Beşiktaş.OyunHizmetleri ve Çilekler gibi ekiplerde forma giyen oyuncu, agresif ve taşıyıcı şampiyonlar ile harika işler çıkartabiliyor. Son olarak P3P’e gelmeden önce Çilekler forması giyen Rawbin, takımın Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nde HWA karşısında aldığı 3-2’lik zaferde büyük pay sahibiydi. Lige yeni yükselen P3P ise Yükselme Ligi’ndeki kadrosundan sadece Hioss’u tutmuş, Rawbin ve Cognac gibi tecrübeli oyuncuların yanına Shoshin ve Amades gibi gençlleri katmıştı.

Takım ne yazık ki üç hafta boyunca galibiyet alamadı. Dördüncü hafta maçlarında Çilekler serisinde Rawbin yerine Crystal ile başlayan ekip, bu seriden üç puanı çıkararak ilk galibiyetini almıştı. Uzun bir süre profesyonel sahneden uzak kalmasına rağmen ilk maçında iyi işler çıkartan Crystal’ın formayı Rawbin’in elinden kaptığını söyleyebiliriz.  Rawbin’in bir sonraki durağı ise henüz bilinmiyor. Şampiyonluk Ligi’nde hemen hemen her takımın sinerjisi yüksek bir kadro kurduğunu göz önüne alırsak, oyuncunun mevsimin geri kalanında bir takım bulması zor gibi gözüküyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.