League of Legends League of Legends Haberleri

Rawbin Team Turquality’ye transfer oldu

Beşiktaş.OyunHizmetleri’nden ayrıldıktan sonra Çilekler’e transfer olan yetenekli orman oyuncusu Rawbin, Team Turquality’ye transfer oldu. Türkiye’de uzun bir süre beraber oynayan Xyraz-Rawbin ikilisi de bir kez daha ilk takımları TT’de buluşmuş oldu.

Mevsim finalleri öncesi Şampiyonluk Ligi takımlarında transfer dönemi hızlı geçmeye devam ediyor. Bitime birkaç hafta kala üst koridor oyuncusu ile yollarını ayırıp Xyraz’ı transfer eden TT, Reach ile de yollarını ayırdı ve Rawbin’i transfer etti. Normal sezonu 5. olarak bitiren takım, Xyraz’ın takıma gelmesi ile gözle görülür bir şekilde performansını yükseltmiş, takımdaki lider pozisyonu doldurulduktan sonra daha derli toplu bir görüntü sergilemişti. Reach-Xyraz ikilisinin uyumu soru işaretleri yaratsa da, mevsim finalleri öncesi takım yönetimi Xyraz ile uzun bir süre arkadaş olan Rawbin’i de transfer ederek sinerji problemini ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Tarz olarak birbirinden çok farklı olmayan iki oyuncu da oldukça yetenekli ve ligimizin başarılı ormancıları arasında. Reach oyunun başlarında yaptığı baskınlarla fark yaratırken, Rawbin ise daha çok takım savaşı odaklı bir oyuncu. Özellikle imza şampiyonu Gragas ile harika işler çıkartan Rawbin’in Xyraz ile tekrar buluşması ikilinin performansını arttıracaktır.

Bilindiği üzere bir mevsimden uzun bir süredir Beşiktaş.OyunHizmetleri’nde beraber oynayan ikili, takım içi problemlerden dolayı kadro dışı bırakılmıştı. Drama sonrası yaptıkları açıklamalar ile Beşiktaş’taki asıl problemin alt koridor ikilisi olduğunu ifade eden oyuncular, gittikleri takımlarda iyi performanslarını sürdürdü. Çilekler’e Lukezy ile beraber transfer olan oyuncu, takımın 7. sırayı almasında büyük bir rol oynamıştı.

Team Turquality mevsim finallerinin ilk ayağında çeyrek final karşılaşmasında Team Aurora ile karşılaşacak. TBF 2016 ile ilgili tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir