League of Legends League of Legends Haberleri

Ray, SoHwan, Malrang, bonO ve Kuro, KT Rolster’a transfer oldu

Sezonun sona ermesiyle kadrodaki tüm oyuncularla yolları ayıran KT Rolster, Ray, SoHwan, bonO, Malrang ve Kuro’yu transfer ettiğini duyurdu.

Sezon başında Smeb’in üstüne bir kadrosu kurmak isteyen KT Rolster, kötü bir sezonu gerisinde bıraktı. Özellikle nişancı ve oyun içi iletişim sıkıntıları çeken ekip geçtiğimiz mevsim PraY’i transfer etmesine rağmen yukarı sıralara çıkamadı. Sezonun sona ermesiyle kadrodaki tüm oyuncularla yolları ayıran KT, yeni bir kadro kurulacağının sinyallerini verdi. İlk olarak Aiming ve TusiN’i alan takım, bugün yapılan açıklamaya göre Ray, SoHwan, bonO, Malrang ve Kuro’yu transfer etti.

Ray, son olarak LPL’de EDG forması giydi. Cloud9’da oynadıktan sonra dünyadaki takımların gözüne giren oyuncu bu sayede LPL’e transfer oldu ancak geçtiğimiz mevsimi inaktif olarak geçirdi. Malrang’ı ülkemizden tanıyoruz. Yetenekli ormancı son mevsiminde Jin Air Green Wings ile ligden düştü. bonO ise daha önce Hanwha Life Esports ile başarısız bir mevsimi gerisinde bıraktı. SoHwan ile aynı takımda oynuyordu. Kuro ise bildiğimiz eski Worlds Finalisti orta koridor.

KT Rolster’ın bu transferleri Kuro ve Ray hariç, takımlarıyla başarısız olmuş ancak bireysel olarak ışık göstermiş isimler. Kuro geçtiğimiz mevsim LPL’de gayet başarılıydı. Ray ise son mevsiminde inaktif olsa da daha önceki sezonlarda kalitesini konuşturdu. Anlaşılan KT Rolster gelecek sezona on kişilik bir kadroyla girmek istiyor.

On kişilik bir kadro kurulursa orta koridor, nişancı ve destek transferleri görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir