League of Legends League of Legends Haberleri

Razly, Bursaspor Esports’un yeni analisti oldu

Son olarak LCL ekiplerinden Vega Squadron forması giyen Razly, Bursaspor Esports’a analist olarak transfer oldu.

VFŞL Kış Mevsimi’nde beklentilerin çok altında kalan Bursaspor Esports sadece 1 galibiyet alabilmişti. Yaz Mevsimi için çok daha iddialı bir kadro kuran ekip mevsime istediği girişi yapamadı. Ormanda Taikki’yle sadece 3 galibiyet alan takım 5 mağlubiyet gördü ve bu pozisyonda değişikliğe gitti. 1907 Fenerbahçe ve Dark Passage formalarını da giyen Move’la anlaşan Bursaspor yeni ormancısıyla çıktığı 4 maçta 2 galibiyet almayı başardı. Taktiksel performansı arttırmak isteyen ekip son olarak analist Razly ile anlaştı.

Rusya doğumlu Razly son olarak Vega Squadron’un analistlik görevini üstlendi. LCL’de şampiyon olan ekip MSI Ön Elemeleri’nde gayet iyi iş çıkardı. Bursaspor Esports’un bünyesinde koç olarak yer alan ili ve qluon’un yanında çalışacak olan ismin çalışmalarını sadece VFŞL için mi yürüteceği belli değil. VFŞL’de önemli bir çıkış yakalayan Bursa’nın bu hamlesi koçlar ili ve qluon için de önemli olacaktır.

League of Legends sadece tuşlara basarak oynanmadığı için taktiksel boyutta ciddi çalışmalar gerektiren bir oyun. Rakibin oyun stilini anlamak, kendi stilini doğru şekilde uygulamak ve rakibe göre bir taktik izlemek büyük önem taşıyor. Başarılı takımların neredeyse her biri koç ekibini geniş tutarak işin taktiksel boyutunda rakiplerinden ileride olmak istiyor. Bursaspor da bu önemli detayı atlamayarak playoff potasında kalmak istiyor diyebiliriz.

Bursaspor Esports Move’un gelişiyle yükselişe geçti. Bakalım Razly takıma taktiksel açıdan neler katacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir