Red Bull Gaming Ground @Home, Nisqy ve Thaldrin'i ağırlıyor League of Legends League of Legends Haberleri

Red Bull Gaming Ground @Home, Nisqy ve Thaldrin’i ağırlıyor

Red Bull Gaming Ground @Home etkinliğinde Cloud 9’ın orta koridoru Yasin ‘Nisqy’ Dinçer ile Berke ‘Thaldrin’ Demir bugün karşı karşıya geliyor.

İlgi çekici yayınlarına bir tane daha ekliyor Red Bull Türkiye. Twitch kanalında, Red Bull Gaming @Home etkinliği ile oyuncuların sevdiği birçok ismi konuk etmişti geçtiğimiz günlerde. Bu isimlerin arasında İsmail ‘Isopowerr’ Can Yerinde, Ayhancan Güven ve Cantuğ ‘Unlost’ Özsoy gibi isimler de vardı.

Kendilerinin bu haftaki konuk listesi biz League of Legends izleyicilerini heyecanlandıracak iki isimden oluşuyor. Cloud 9 ile çok dominant bir mevsim geçirdikten sonra LCS Bahar Mevsimi’ni şampiyon olarak bitiren Yasin ‘Nisqy’ Dinçer konuklardan ilki. Nisqy, muhteşem bir sezon geçirmiş ve takımıyla berber mevsim ödüllerinin tamamını kazanmışlardı.

Etkinliğe katılacak diğer oyuncu ise Şampiyonluk Ligi seyircilerinin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim. Uzunca bir süre ligimizde mücadele etmiş ve sahip olduğu liderlik becerisi ile ‘Kaptan’ lakabını hak etmiş Berke ‘Thaldrin’ Demir de Red Bull Gaming Ground @Home etkinliğine katılacak diğer isim. Thaldrin, oyunculuk kariyerini 2018 yılında 1907 Fenerbahçe ile noktalamıştı. Sonrasında Supermassive bünyesinde bir süre oyunculara yardım etse de profesyonel arenada elini klavyeye bir daha hiç sürmedi.

Bu ikili 5 Mayıs Salı günü yani bugün saat 19.00’da Red Bull Türkiye Twitch kanalında kozlarını paylaşacak. Christopher ‘Tonbalıklımakarna’ Willekens’ın anlatımı ile gerçekleşecek mücadeleyi Twitch.tv/RedBullTR adresinden izleyebilirsiniz. Yarı final karşılaşmalarının ardından biraz daha League of Legends izlemek isteyenler susuzluğu bu etkinlik ile dindirebilir.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir