League of Legends League of Legends Haberleri

Red Canids, Rampage karşısında galip gelmeyi başardı

Turnuvadaki ikinci maçına çıkan ev sahibi Red Canids, Japon temsilcisi Rampage karşısında zor da olsa galibiyete ulaşmayı başardı.

İlk maçında sürpriz Jinx seçimi yapan ve rahat bir şekilde galibiyete ulaşan Red Canids, günün üçüncü karşılaşmasına da ilginç bir tercihe imza attı. Üst koridorda Shen karşısına Darius kilitleyen Robo, salonu dolduran Brezilyalı seyircileri heyecanlandırmayı başardı. Ormanda Elise, ortada Ahri ve aşağı koridorda Ashe-Malzahar ikilisine yer veren Canids, hasar potansiyeli oldukça yüksek bir kompozisyon kurma yoluna gitti. Buna karşılık bir önceki maç temsilcimize boyun eğen Japın temsilcisi Rampage tarafında Tussle’ın yine Lee Sin tercih ettiğini gördük. Ortada ilk maçta olduğu gibi Taliyah alan ekip, destek pozisyonunda ise sürpriz bir şekilde Brand’e yer verdi ve takımlar bu kompozisyonlarla Vadi’ye indi.

Red Canids, Dire Wolves karşısında olduğu gibi mu maça da agresif bir şekilde başlangıç yaptı. Japon temsilcisi de rakibine ayak uydurunca, oldukça hareketli ve bol skora sahne olan bir maç başlangıcı izleme fırsatı bulduk. Her ne kadar maça ev sahibi Canids üstün başlasa da, 20. dakikadan sonra toparlanan Rampage oyunu domine etmeye başladı. Baron güçlendirmesiyle orta koridordan ittirip inhibitörü alan ekip, rakipten üç kişi ölü olmasına rağmen maçı bitirmeyi başaramayınca Red Canids’e oyunu çevirme şansı doğdu. Koridorlardan baskı kuran takım, son bir takım savaşı yapıp üstün çıkarak Nexus’u düşürdü ve 42 dakika süren ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı. Grubun bir sonraki mücadelesi temsilcimiz SuperMassive ile Dire Wolves arasında oynanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir