League of Legends League of Legends Haberleri

Rekkles, Fnatic ile olan sözleşmesini üç yıl uzattı

Avrupa’nın en iyi nişancılarından birisi olan Rekkles, uzun bir süredir formasını giydiği Fnatic’te kalma kararı aldı. Oyuncu, takım ile olan sözleşmesini üç yıl daha uzattı. 

2012 yılında profesyonel kariyerine başlayan Rekkles, Batı dünyasının en ünlü nişancılarından birisi. Kariyerinin başından itibaren sadece 2015 sezonunda Alliance/Elements forması giyen oyuncu, bu kısa aranın ardından tekrar Fnatic’e geri dönmüştü. İsmi takım ile özdeşleşen ender oyunculardan birisi olan Rekkles, takımın resmi internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre kulüp ile sözleşmesini üç yıllık uzattı.

16 yaşında Fnatic’e katıldığından beri her geçen mevsim performansını yükselten başarılı nişancı, şu anda zirvede yer alıyor. 2017 Yaz Mevsimi’nde Fnatic’in asıl taşıyıcısı rolünü üstlenen oyuncu, ne yazık ki mevsim finallerinde yarı finalde elenmişti. Yine de Worlds 2017’de yer alan Fnatic, B grubunda Longzhu, Gigabyte Marines ve Immortals ile gruptan çıkma mücadelesi verdi. İlk hafta hiçbir varlık gösteremeyen ekip, ikinci hafta çıktığı tüm maçları kazanarak adeta tarih yazdı ve 0-3’ten geri gelerek gruptan çıkan ilk takım oldu.

Fnatic’in sezon arasında dramatik bir kadro değişikliği yapmadığını da belirtmek gerekiyor. Soaz, Broxah, Caps ve Rekkles ile yoluna devam eden ekip, söylentilere göre destek rolüne Hylissang’ı getirdi fakat bu henüz takım tarafından doğrulanmadı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir