League of Legends League of Legends Haberleri

Revanche, HWA Gaming’e transfer oldu

Şampiyonluk Ligi takımlarından HWA Gaming, Team Turquality’nin saldırı gücü taşıyıcısı Revanche ile anlaştı.

Kadrosundaki neredeyse tüm oyuncuları kaybeden HWA, 2016 sezonu için yeni kadrosunu kurmaya başladı. Takım, geçtiğimiz günlerde üst koridor rolüne Marshall, ormancı rolüne de Trixucator’u getirdiğini duyurmuştu. Ligin köklü ekibi saldırı gücü taşıyıcısı rolü için ise Revanche tercihinde bulundu. Oyuncu, 2015 sezonunun Bahar Mevsimi’nde kısa bir süre olsa da HWA Gaming forması giymişti. İstikrarlı performans ortaya koysa da, HWA’nın bir anda HolyPhoenix ile anlaşması üzerine takımdan ayrılmıştı.

https://www.facebook.com/HardwarenaGaming/photos/a.107834922649815.9302.102247486541892/727899893976645/?type=3&theater

Yaz mevsimine geldiğimizde kadrosunda yenilenmeye giden Team Turquality, Revanche’ı transfer etmişti. Mevsim boyunca TT adına alt koridorda Un1tback ile birlikte normal düzeyde bir oyun ortaya koydukları söylenebilir. Revanche, zaman zaman önemli pozisyon hataları yapsa da bir şekilde takımı bunu telafi edebiliyordu. Yaz mevsiminde normal sezonu dördüncü bitiren Team Turquality, mevsim finallerinde ise yarı finalde Beşiktaş’a elendi. 2015 sezonundan istediğini alamayan TT ekibi, tıpkı HWA gibi kadrosundaki bir çok oyuncu ile yollarını ayırdı. Revanche da takımdan ayrılan isimler arasındaydı.

2016 sezonu öncesi transferlerini tek tek duyuran HWA, Şampiyonluk Ligi tecrübesi olan oyuncu tercihleri ile dikkatleri çekti. Yine de çok iddialı bir kadro kurduklarını söylemek pek mümkün değil. Ligin köklü ekibi henüz orta koridor ve destek oyuncusunu açıklamadı ve takımla ismi geçen bir oyuncu da bulunmuyor. Yeni gelişmelere tekrar sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir