League of Legends

Rift Rivals NA vs EU’da ikinci gün tamamlandı

Riot Games

Bugün oynanan maçlarla birlikte Rift Rivals NA vs EU’da ikinci günün sonuna gelindi.

Turnuvanın ilk gününü ezici bir şekilde kazanan EU takımları ikinci gün performanslarında düşüşler yaşadı. NA ekibi Team Liquid ikinci güne damgasını vurdu. Liquid günün ilk maçında G2’yu mağlup ettikten sonra Origen karşısında da galibiyete uzanmayı başardı. İkinci gün oynanan 5 maçın 2’sini EU, diğer 3’ünü ise NA ekipleri kazandı. Rift Rivals NA ve EU’da güç dengeleri biraz daha eşitlenmiş gibi gözüktü.

Günün ilk maçında Team Liquid ve G2 MSI’ın ardından adeta bir rövanş maçına çıktı. EU temsilcisi mücadeleye hızlı başlasa da geç oyunu daha iyi oynayan Liquid günün ilk maçını kazanmayı başardı. İkinci maçta ise Origen Cloud9’a karşı ezici bir galibiyet aldı. Takım baştan sona önde götürdüğü mücadeleyi 25 dakikada rahatça kazandı. TSM-G2 mücadelesinde ise EU temsilcisi dominant bir performans sergiledi. Alışılmamış seçimler yapan G2 orman Pyke ve alt koridor Zoe ile birlikte galibiyete uzandı.

Bir sonraki maça çok iyi başlayan Origen önemli hatalar yaparak Liquid’in önüne büyük firsatlar sundu. Tecrübeli bir takım olan TL bu fırsatları iyi değerlendirdi ve günün ikinci galibiyetini almayı başardı. Rift Rivals NA vs EU’da ikinci günün son maçının kazananı ise TSM oldu. Fnatic ormancısı Dan’in üstüne iyi oynayan ekip günün son mücadelesinden galip ayrıldı. 2v2 turnuvasında ise kazanan finalde TSM’i yenen G2 oldu.

Rift Rivals heyecanı yarın kaldığı yerden devam edecek. Bakalım NA temsilcileri yarın nasıl sonuçlar alacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.