League of Legends League of Legends Haberleri

Riot Games, LeBlanc güncellemesi ile ilgili açıklama yaptı

Riot Games, yıl ortasında yaptığı açıklamayla beraber 2016 sonlarına doğru suikastçi şampiyonlara güncelleme getireceğini duyurmuştu.

Oyundaki şampiyon dengelemelerini güncel tutmayı her zaman birincil hedef haline getiren Riot Games, odağını suikastçi şampiyonlara çevirdi. Sezon içerisinde büyücü ve nişancı şampiyonları belirli zaman aralıklarıyla elden geçiren Riot Games, şampiyonların yeteneklerinde ve mekaniklerinde önemli yenilikler gerçekleştirmişti. Güncellenecek olan altı suikastçti şampiyonlar Katarina, LeBlanc, Nocturne, Rengar, Talon ve Tryndamere olarak belirlenmişti.

Geliştirici bloğunda LeBlanc güncellemesi ile ilgili oyuncularla bilgi paylaşan Riot 20thCenturyFaux, yapılacak olan yenilikler hakkında fikir sahibi olmamızı sağladı. Sürekli değişen metaya rağmen orta koridorun her zaman en çok tercih edilen şampiyonları arasında yer alan LeBlanc için önemli değişikler gelecek. Şampiyonu temasına daha uygun bir hale getirmeyi hedefleyen Riot Games, şampiyonun yeteneklerinde büyük yenilikler yapacak gibi gözüküyor. Bu noktada yenilik ile hedeflenen birincil amaç LeBlanc’a daha fazla oyun yapma şansı tanıyarak şampiyona çeşitlilik kazandırmak.

Geliştirici ekibin paylaştığı detaylara göre LeBlanc güncellemesinde şampiyon ile alakalı değişecek konular şunlar;

  • Güncelleme ile birlikte şampiyonun zorluk seviyesinde normale oranla biraz daha artış olacak.
  • Riot Games,  şampiyon için klasik haline gelmiş W->RW+Q+E kombosu yerine yeteneklerini detaylandırarak şampiyona daha fazla hamle yapma fırsatı tanıyacak.
  • Şampiyonun pasifi canın %40 altına inmesi sonucunda sadece kopyasını çıkması yerine daha işlevsel ve kontrol edilebilir bir yetenek haline getirilecek.
  • Yeni güncelleme ile LeBlanc’ın yetenek efektlerinde de büyük yenilikler meydana gelecek.

Riot Games’in geliştirici bloğunda oyuncular ile paylaştığı şampiyon güncellemesinin detayları bu şekilde. Yeni güncellemenin oyunda ne zaman yer alacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir