Eski Köye Yeni Adet Serisi: Lee Sin ve LeBlanc

Eski Köye Yeni Adet serimizde, League of Legends alışkanlıklarımızdan kurtularak kombolara, sinerjilere, eğlenceli seçimlere yeni bir yaklaşım getireceğiz.

Devamını Oku

1907 Fenerbahçe finaldeki yerini aldı

Yarı final karşılaşmalarının ilkini geride bırakırken 1907 Fenerbahçe, Team Aurora karşısında aldığı galibiyet ile finale çıkan ilk takım olmayı başardı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.3 Yaması

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.3 ile bir çok değişiklik oldu. Beklenilen şampiyonlar zayıflatılırken; farklı şampiyonlar ön plana çıktı.

Devamını Oku

LeBlanc güncellemesinin detayları paylaşıldı

Geçtiğimiz yıl suikastçı güncellemesi ile oldukça karmaşık bir hal alan LeBlanc, 8.6 yamasıyla eski haline geri dönüyor.

Devamını Oku

LeBlanc eski haline dönüyor

Suikastçı güncellemesinin belki de en çok tartışılan şampiyonu olan LeBlanc, 8.4 yaması ile eski haline dönüyor.

Devamını Oku

LeBlanc’a güncelleme geliyor

Orta koridor şampiyonları arasında sürekli değişiklik yaşamasına rağmen popülerliğinden bir şey kaybetmeyen ve her metada güçlü kalabilen LeBlanc, yine güncelleniyor.

Devamını Oku

Riot Games, LeBlanc güncellemesi ile ilgili açıklama yaptı

Riot Games, yıl ortasında yaptığı açıklamayla beraber 2016 sonlarına doğru suikastçi şampiyonlara güncelleme getireceğini duyurmuştu.

Devamını Oku

Suikastçı şampiyonlara güncelleme geliyor

Sezon ortası büyücü güncellemesi ile uzun zamandır profesyonel sahnede oynanmayan şampiyonları canlandıran Riot Games, bir sonraki planlarının suikastçı şampiyonlara bir.

Devamını Oku