League of Legends

Riot Games, Kayle’a büyük bir güncelleme yapmayı düşünüyor

https://www.deviantart.com/walker183

Son zamanlarda varolan şampiyonların yetenek seti ve görsellerinin güncellemelerine ağırlık veren Riot, League of Legends’ın en eski şampiyonlarından biri olan Kayle’ı da baştan aşağı güncelleyecek gibi gözüküyor.

Aatrox güncellemesi henüz yeni yeni Vadi’de yerini almışken Riot’un baş tasarımcısı Andrei “Meddler” van Roon’un Twitter’da bir kullanıcının yönelttiği soruya “Bir ara Kayle için büyük ölçekli güncelleme yapacağız.” cevabı vadinin en eskilerinden olan şampiyon için büyük olasılıkla yetenek seti ve görsel açıdan bir güncelleme alacağımızın habercisi oldu.

Her ne kadar eski sezonlarda metaya girip çıkmış olsa da son zamanlardaki meta değişiklikleri ve yetenek setinin diğer şampiyonlara göre yetersizliği sonucu uzun zamandır gözden düşmüş bir halde olan Kayle, daha çok düz vuruşları sayesindeki sürekli hasarı ve ulti yeteneği sayesinde takım arkadaşlarını korumasıyla öne çıkıyordu. Bu özelliklerinin şu anki metada kendine yer bulamaması sebebiyle güncelleme alması yerinde olacaktır. Bunun yanı sıra görsel açıdan yenilikçi kostümlere sahip olması, alacağı görsel güncellemeleri daha etkili kılacaktır.

Daha önce Riot’un duyurmuş olduğu güncellemeler arasında Akali ve Nunu kesinleşmişken Meddler’ın  kullanmış olduğu “bir ara” ifadesi bizlere güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bir fikir vermemekle birlikte kesin olup olmadığı hakkında da bizi aydınlatmış gözükmüyor. Buna rağmen haberin Kayle hayranlarını heyecanlandırdığı kesin. Vadi’nin eski topraklarından olan Kayle’ın tekrar vadideki yerini sağlam bir şekilde alıp alamayacağını heyecanla takip ediyor olacağız.

2 Yorum

“Riot Games, Kayle’a büyük bir güncelleme yapmayı düşünüyor” için 2 cevap

  1. Oğuzhan dedi ki:

    Kayle güncelleme gelmesi çok sevindirici bir haber olmuş. İnşallah güzel, beklentileri karşıyalan bi çalışma yapar Riot.

    1. tekin dedi ki:

      300 k kayleım var ben mutlu değilim :/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.