League of Legends League of Legends Haberleri

RISE klibinde yer alan oyunculara hatıra niteliğinde hediyeler verildi

Dünya Şampiyonası için çıkarılan RISE parçasının klibinde yer alan oyuncular Ambition, Uzi, Faker ve Perkz’e klipteki görünüşlerinden tasarlanan satışa sunulmayacak figürler hediye edildi.

Geçen sezon gerçekleştirilen Dünya Şampiyonası’ndan esinlenlenilerek yapılan klipte dünyaca ünlü 4 oyuncuyu görebiliyoruz. Bu oyunculardan bazıları birçoğuna göre dünyanın en iyi oyuncularından olmayabilir. Ancak klipte anlatılan geçen sezon SSG’nin şampiyonluk serüveninde egale ettiği rakipler ve unutulmaz maçlar. Klipte geçen sezon SSG’nin finale kadar geçmeyi başardığı takımlardan bazıları ve bu takımların “ikon” oyuncuları var. G2-SSG maçında Yasuo oynayan Perkz, Yasuo haliyle önümüze çıkıyor. Gruplarda RNG-SSG maçının yıldızı Uzi’nin harika Vayne performansına bir gönderme ve finalde Faker’ın emektar şampiyonu Ryze ile olan düello. Hepsinde Ambition’ın farkılı karakterlerle sahaya çıktığını görebiliriz. Jarvan’ın sancağı, Khazix’i andıran bıçakları ve Sejuani.

Harika bir çalışmayla karşımıza çıkan Riot Games oyunculara da klipte yer aldıkları görünüşlerinden tasarlanan figürleri vermesi anı daha da ölümsüzleştirdi diyebiliriz. Oyuncuların bu hediyelere verdikleri tepkileri de kameraya alan şirket, sempatik tepkiler aldı. Bu başarılı çalışmalarından ötürü Riot Games’i kutluyoruz.

1 Comment

  • x 29 Eylül 2018

    perkz ve uzi rise klibindeki sampiyonlari worldste oynamadilar sadece ikonik sampiyonlari oldugu icin klipte.Worldste perkz sanirim ryze uzi ise sanirim tristana ya da varus oynamisti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir